Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg a kis kutyám...

Nagyon beteg a kis kutyám valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Fel emeli a fejét úgy add ki ilyen folytó hangot 5 percenként.

Nem tudd pisilni, szekletelni se tudd szerintem nem latam erolkodik a nemi szerve meg van dagadva (lány kutya).iszik de nem eszik nehezen veszi a levegőt

És zöldes színut hány.

Mi lehet a baja?? Valaki segítsen ?


2018. okt. 9. 07:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes messze van az orvos, meg nincs pénzed, de egy óra alatt elvitted, meg vizsgálta és gyógyszert is kapott??! Reggel 8 előtt? Kamu!!! Hagyod szenvedni azt a szegényt, undorító, tanulatlan és primitív vagy. Ha beteg leszel, el ne menj orvoshoz, szenvedj és hányd ki a beledet is
2018. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel lenne fázva akkor folyamatosan! üritené a vizeletet (ez az egyik első tűnet, embernél is kutyánál is). A zöldes hányás lehet sok mindentől. Mennyi idős a kutya? Hol volt az elmúlt napokban? Ez inkább valami mérgezés lesz, felevett valamit a földről és megmérgezhették. Sokkal valószínűbb ezekkel a tünetekkel mint egy felfázás.
2018. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Hidd el, ha nyolcdiplomás mester állatorvos lennék, akkor sem tudnám számítógépen keresztül megmondani, hogy mi a baja.


A Gyakorikérdések NEM egy ingyenes, állatorvosi vizsgálatot helyettesítő szolgáltatás.


Amúgy próbáld már ki, mennyire fsza érzés, ha nem tudsz üríteni, de még levegőt venni sem, csak fetrengeni a fájdalomtól és nyögdösni. Ja, és közben a szüleid sajnálkozva néznek, de nem visznek dokihoz mert megy a Mónika show a tévében, és különben is, olyan szeles az időjárás kint.


Te nem szereted azt a kutyát. Te csak örülsz, hogy van egy puha, 3D-s tamagotchid, aki pacsit ad egy kekszért.


A kutya érdekében remélem, hogy meggyógyul, és azonnal egy szerető, GONDOSKODÓ családba kerül.


Képzeld, vittem már kisvárosból (ahol volt doki, de nem bíztam benne) állatot bringával 4 faluval arrább, bringával, mert nem volt kocsink. Esőben. A macsek gondosan be volt téve egy szállítóba, amit vízhatlanná tettem, és védtem a menetszéltől. Én meg szrrááztam.

Igen, kényelmesebb lett volna otthon szurkolni neki a kanapén, mindenféle vagy-beválik-vagy-rosszabb-lesz házi módszerrel próbálkozva, de én szerettem azt a szőrgombócot, és felelős voltam érte.

2018. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
#11-es, ez nekem is feltűnt, hogy először azt írta messze van az állatorvos, aztán érdekes módon letudta az egészet úgy hogy egy óra nem telt el és már kommentel is a gyakorin. Azt nem értem, hogy akinek nem tudja biztositani az alapvető dolgokat egy állatnak, az minek tart állatot? Értem, amíg egészséges, addig jó, meg de cuki-muki, csak amikor már orvoshoz kellene vinni, akkor vagyunk meglőve.
2018. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem: "Valaki segtsen!" Innen a monitor előtt hogy és miként lehetne segíteni mégis?
2018. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem fog visszajönni. Szégyelli magát. Pedig én tényleg elvittem volna őket az állatorvoshoz, amennyiben a környékemen élnek.

Mekkora kamu szöveget levágott, hogy voltak dokinál...

2018. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Mit okoskodtok minden faszba bele én arra

Étterem hogy messze van hogy nekünk nincs kocsink amivel elmentünk volna

Mert azért nem itt van az állatorvos hanem 3 faluval arrébb

És úgy tudtam elmenni hogy hitelbe elvit az egyik ismerősöm...

2018. okt. 9. 12:36
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Hitelbe? :D :D
2018. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor te vagy az állatkínzó, mi meg az orbitális köcsögök :D
2018. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a "folytó hang"? Ha nem tud sem pisilni sem kakilni a kutya és emellett olyan, mintha fulladna, akkor nem felfázott. A zöldes színű hányásról meg ne is beszéljünk. Vagy te nem mondasz igazat vagy az állatorvosodnak nem kellene praktizálnia.
2018. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!