Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg a kis kutyám...

Nagyon beteg a kis kutyám valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Fel emeli a fejét úgy add ki ilyen folytó hangot 5 percenként.

Nem tudd pisilni, szekletelni se tudd szerintem nem latam erolkodik a nemi szerve meg van dagadva (lány kutya).iszik de nem eszik nehezen veszi a levegőt

És zöldes színut hány.

Mi lehet a baja?? Valaki segítsen ?


2018. okt. 9. 07:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Remélem fiatalon, kínok közt döglesz meg! Te is és a hozzád hasonlók is! :)
2018. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem a saját kocsi az egyetlen közlekedési eszköz a világon.


Bicikli? Egy kedves szomszéd, vagy valaki akár a helység végéről? Rokon? Stoppolás? Taxi? Végső esetben gyalog?

2018. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy provokatív kamukérdés...
2018. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak provokál és kamu. Remélem jól szórakozol és nem egy kiskutya haldoklik.
2018. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kamu.

Minden bele van téve, ami jóérzésű embert provokál.

Ilyen tünetekkel egy kutya már nem is élne, főleg hogy néhány dolog ellent is mond egymásnak a sztoriban.

(pl. "foJtó hang", nehezen veszi a levegőt & de azért iszik + még hányt is... stb.)

2018. okt. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25: Pl. egy enyhe légcsőszükületes kutya ha erölködik, vagy akkár csak "izgul" képes "sípolva" levegőt venni, és eléggé úgy hat a hangja, hogy mindjárt megfullad. Egy angol v. francia bulldognál elég kicsi felidegesíteni a kutyát, és elkezd gyakrabban levegőt venni kb. azonnal rohannál vele az orvoshoz, hogy mindjárt megfullad. Ha egy kutya beteg, ilyen állapotban van és hajlamos rá, simán produkálhat az alapbetegségtől független tüneteket (pl. folytó hang). Nyilván ez nem cáfolja az állításod, de láttunk már ilyet is.
2018. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!