Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családi kedvencnek erdélyi...

Családi kedvencnek erdélyi kopót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az életmódotoktól is függ. Ha van kutyás tapasztalatotok, aktív életet éltek, amihez társulhat a kutya és van sok időtök ezen kívül is foglalkozni vele, akkor szerintem jó családtag lehet.

Nekem az egyik kedvenc fajtám, de sajnos a vadászkutyasága miatt nem illik hozzám :( (űzi a vadat).

2018. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Csak akkor, ha a család kedvenc szórakozása a vadászat. Munkakutya, szimpla hobbi kutyának ez a fajta teljesen alkalmatlan.
2018. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szívből ajánlom! Az egyik kutyám erdélyi kopó. Nála hűségesebb kutyám sosem volt. Bár tény, hogy nagyon sok foglalkozást igényel, de olyan gyorsan is tanul. Én nagyon büszke vagyok a sajátomra.

Rengeteget mozog, szinte napközben végig talpon van, éjszaka alszik csak. Ha ki tudod elégíteni az igényeit, akkor hidd el hűséges társad lesz. A vadászösztön benne van, és minden oldalon azt olvastam póráz nélkül ne engedjük el ezt a fajtát, mert meglép. Ha olyan helyen vagyunk elengedem (nagy rét, mező) a kutya 3 méternél nem megy messzebb hiába lát vadat! Galambokat hajtotta kicsiként, de leszoktattuk róla, akár rá is repülhetne. Van nyuszim is, most lehet lepontoztok, de mindennap felügyelet nélkül is össze vannak engedve. A kutyám nem bántja, nem vadászik rá! Picit bökdösi az orrával, aztán a nyúl arrébb megy, ő békénhagyja. Hihetetlenül figyelmes, és okos kutya. A labda kihagyhatatlan egy napjából.

Nem tudok ennyire kutyát dicséri, mint őt. Természetesen a másik kutyámat is szeretem nagyon is szóval ne értsetek félre.

2018. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!