Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 oltassal mar levihetem a...

3 oltassal mar levihetem a kutyamat?

Figyelt kérdés
2 parvo es egy kombinaltja van, jovoheten kapja a kombinalt emlekeztetot (+chipet). 4 honapos.

2018. okt. 14. 07:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta jol tettuk, hogy eddig nem vittuk le. A 3. Oltas utan lehet de azert varjuk meg a 4. Oltast is. Ha most leviszem osszeszedhet barmit is? Az elso 2 oltasa volt a parvo virus elleni oltas es mult csutortokon kapta az elso kombinaltat.
2018. okt. 14. 07:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szed össze semmi vírust de azért a biztonság kedvéért tartsd be amit az orvos mondott.
2018. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a kutyád fajtájától, méretétől is függ. Egy kis termetű kutyát nem lehet már idén sétáltatni.
2018. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne idén egy kis termetű kutyát sétáltatni???

Akkor hova végezze a dolgát szerinted utolsó? Ilyen baromságot régen hallottam, pedig sokat "hasznos2 választ olvasok ezen az oldalon.


Kérdező, teljes nyugalommal a négy oltás után egy héttel lehet vinni a kutyát szocializálni, de olyan helyekre ahol nem jár sok kutya viheted, hogy szokja a szobatisztaságot. Ne szaglásszon kutya pisit, székletet, akkor nem lesz baj.

2018. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hova vinnéd le. Futtatóba vagy csak egy nyugodt kis utcába. Futtatóba, nagyon kutyás helyre nem vinném, már csak azért sem, mert jobb, ha a legelején egyszerre nem egy falkányi kutyával találkozik, hanem csak eggyel. Amikor a harmadik oltásra mentünk, nekem már akkor mondta az orvos, hogy hozhattam volna a saját lábán is a kiskutyát. Igaz, közel van a rendelő és nem jár az utcán annyi kutya, mint mondjuk egy futtatóban.
2018. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A futtatoba most semmikep se vinnem ott megis tobb bacit beszipoghat. Az utcan setaltatnam viszont a kornyeken sok a zoldovezet fuves placc illetve van kutya boven. Neten sokan irjak a 3 oltast hogy utana lehet az orvos mondta hogy jol tettuk hogy meg nem vittuk a 3. Utan lehet de inkabb a 4.et varjuk meg🤷🏼‍♀️ En viszont egek mar a vagytol hogy levihessemq
2018. okt. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!