Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangos ugatásgátló,...

Ultrahangos ugatásgátló, szomszéd kutya ellen, vélemény?

Figyelt kérdés

Szomszédok,szerencsétlen,éjjel-nappal őrjöngő kutya. Önkormányzat semmit nem csinál,az én életem viszont így elviselhetetlen.

Gondolkodom egy kültéri ultrahangos ugatásgátló készüléken. Van valakinek tapaszutalata ezzel kapcsolatban? Amiket eddig olvastam,nagyon ellentmondásosak: ugyanarról a termékről a vásárlók fele áradozik,a másik fele meg azt írja,hogy semmit nem használ,kidobott pénz.

/ "Állatkínzás" kommenteket nem kérek! Kérem,hogy az írjon,aki kompetens,hasonló problémával küzd,és tud tanácsot adni,van közvetlen tapasztalata! Köszönöm!/



2018. okt. 16. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ultrahangos ugatásgátlót kipróbálhatod Lehetőleg jó minőségűt vegyél, olyat ami kültérre is jó, pl ezt:

[link]

Ez működhet külső tápegységről is, és jókora piezo ultrahangsugárzók vannak benne. Nyilván figyelni kell a jó elhelyezésre is különben semmit nem ér és gondolom ebből származik a negatív vélemények egy része.

A másik lehetőséged hogy nyakörves ugatásgátlót teszel a kutyára a szomszéd engedélyével.

Lenne harmadik lehetőség is ami garantált hatást ad minimális befektetéssel de az ugye nálad nem játszik.

2018. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.Mi is kitettünk a szomszéd kutyától kb.15-20 méterre.Semmit sem használt,ugyanúgy ugatott egész éjjel.Én azt csináltam,hogy normál,mezei sípot elkezdtem fújni ,arra abbahagyta.Bár ehhez fennt kell lenned éjszaka.
2018. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Carst ***** válasza:
0%

Nálunk nagyon hasonló a probléma, annyi különbséggel, hogy a saját kutyánk ugat folyamatosan éjjel.

Az alapvető kérdés, hogy miért ugat a kutya?

Nálunk csak a hangját akarja hallatni, mert nem úgy ugat, mint amikor lát valamit.

Ultrahangos megoldást használok, nálunk bevált, de ismerősnél ugyanez a kütyü nem hozott eredményt. Mondjuk ott a szomszédban lévő állatokat ugatja.

Azt tudod miért ugat a kutya?

2018. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kimoderálták a kérdésemből a c betűs szót. A szomszédok idegbeteg kissebbségiek,így szegény kutya is az. Változás tuti nem várható sajnos. Fruszutrált,retteg,zavart.Bántani soha nem bántanám,nem ő tehet erről,viszont én így nem tudok élni. Ma megint voltam a jegyzőnél,megpróbálunk állatvédőkkel beszélni,és elvitetni a kutyákat,őket meg eltiltani a tartástól. De ha nem sikerül,akkor kénytelen leszek rászánni 20-30 ezret erre a kütyüre,de sajnos nem állok úgy,hogy ennyi pénzt kidobjak az ablakon. Ezért lenne jó tudni,mennyire hatásos.
2018. okt. 16. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor pedig mindenképpen az lenne a jó ha elvinnék tőlük az állatokat. :(


Valamelyik válaszolónak meg üzenem hogy amelyik kutyával rendesen van foglalkozva, lefárasztva, nevelve, az nem ugat nonstop! Tapasztalat!

2018. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!