Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russelem tüzel és összeis...

Gein kérdése:

Jack Russelem tüzel és összeismerkedett egy németjuhász kutyával a kertben míg bent voltunk. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Mikor be akartam csukni a kutyát, elfutottak, majd eltűntek. Mire újra felbukkant a kutya, nedves volt a háta. Tehát a kérdés a következő : ez a sikertelen párzás jele lehet? Tehát lehetséges, hogy a németjuhász ondója volt a kistestű kutyám hátán?
2018. okt. 16. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád hátán max a kan nyála lehetett.

Hányadik napos a tüzelésben a kutyád?

2018. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Akár összejött nekik, akár nem, holnap az első dolgod legyen időpontot kérni ivartalanításra.
2018. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem tüzel, akkor vidd el SOS ivartalanítani! Egyébként 99,9%, hogy nyál volt a hátán.
2018. okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bíznék ebben. Esélyesebb, hogy - amint előttem írták - nyál volt a hátán, vagy ha harmatos volt a fű, akkor arról került oda nedvesség (másik kutyáról vagy a tied került hanyatt). Ha nem a tüzelés legeslegelején vagytok (az, hogy a szuka pozitívan reagált a kanra, arra utal, hogy már jócskán benne van), akkor nem biztatlak sok jóval, könnyen lehet, hogy összejött a kannak a dolog.

Ha nem szeretnétek kicsi, aranyos keverék kutyákat, akik majd hamarosan nagyok lesznek, sokat esznek és jó nehéz lesz nekik felelős gazdát találni, akkor pár napon belül az állatorvos tud "esemény utáni" injekciót adni, ami nem akadályozza meg, hogy akár ez alatt a tüzelés alatt újra párosodjon, a hormonháztartást pedig megborítja vagy az orvosok egy része vemhesség alatt is vállal ivartalanítást, aminek szintén van kockázata (jobban vérzik + enyhébb hormonális hatások), viszont utána biztosan nem lesz kölyke.

2018. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltem állatorvossal.
2018. okt. 17. 12:23
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Egy Jack Russel és egy németjuhász közös ivadéka tutira elég érdekes dolog lehet. Én biztos, hogy megtartanám. Mitől kél el nehezen? Egyszerűen nem értem a fajtiszta kutyákra rákattant embereket...


Ez itt egy Golden retriever és valami kistestű kutya keveréke. Most mondjátok azt, hogy gusztustalan és ti tutttira nem tartottátok volna meg. Tudom, hogy van ilyen is, ezt a kutyát is képes volt valaki kihajítani az útszélére, menhelyes kutya. Nagyon nehéz volt a menhelynek elpasszolnia, kb. akkora volt, mikor hozzám került, mint egy pomelo.

[link]

[link]

2018. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az fajtatiszta!!!


Ès az emberek zöme azèrt nem kvitteli a keverèkek szaporítàsàt, mert nem olyan sötèt, mint te.

2018. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm, most már mindent értek. Tehát kulturálatlanság megtartani egy keverék kutyát. Igen! Fajtatiszta, nem fajtiszta. Tudom, mégis rendszerint ezt rosszul írom, rosszul mondom, beidegződés. No de ez is csak azt bizonyítja, hogy sötét vagyok, így nem is értem mit lepődsz meg ezen...


Volt már alkalmam hallani olyan beszélgetést, ahol vagy egy órát beszélgettek e témakörben (fajTAtiszta kutyák), fenntartom a véleményemet, hogy nem vagytok egészséges emberek, de nem ezt szántam a mondandóm lényegének. Akinek kvázi a munkája ez, hogy kiszolgál titeket, akinél ez biznisz, őket tökéletesen megértem, de akiket kiszolgálnak, azokat egyáltalán nem. Ezred rangú dolog. Tudom, hogy a Jack Russel egy kiemelkedően intelligens kutya, ill. lehet az, no de eleve nekem meg minek ugyebár, hisz tök sötét vagyok, szépen néznénk ki, ha a kutya intelligensebb lenne nálam. :)


A válaszommal egyébként nem győzködni akartam a kérdezőt, hogy tartsa meg a kutyákat, szimplán annyit akartam mondani, hogy nem nehéz elpasszolni a keverék kutyákat, mert sok ilyen sötét van, mint én! Tehát ha szeretne később fajtatiszta kölyköket, és ennek bármilyen kockázata is van, hogy most "ellesznek hajtva", akkor nem történik katasztrófa, ha úgy dönt, inkább maradjanak meg, elfogja tudni passzolni a kölyköket.

2018. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta kölykök sosem születhetnek a kèrdezönèl. Ahhoz ugyanis tk kène. Az ö kutyajanak meg ilyen nincs. Innentil fogva, csak fajtajellegü keverèkei lesznek. Abból meg can elèg, nèzzèl be az Illatosba. Èn voltam màr ott, ès fenntartom a vèlemènyem, miszerint aki ilyen túltelítettsèg mellett szaporit, az beteg ember.
2018. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!