Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni egy agresszív...

Mit lehet tenni egy agresszív nagymama kutyával?

Figyelt kérdés

Nagyink törpetacsija nagyon hülye, agresszív, ugat, támad. Hosszú hónapokig győzködtem ezért elvihettük ivartalanítani. De azóta még agresszívabb :( Múltkor megharapott egy gyereket :(

Lincs hangulat van az utcában, engem hivogatnak az utcabeliek, hogy csináljak valamit vagy ők fognak :(

De mama nem engedi elvinni a kutyát.



2018. okt. 18. 16:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egy udvaron belül van 5 ház/lakás. És sokan járnak be az udvarra, van ott egy kisbolt. A kutya általában bent van, de sokat van kint is és már félnek bemenni az emberek.
2018. okt. 19. 10:23
 12/16 anonim ***** válasza:

Oké, akkor 2 lehetőséget kell felvázolni a mamának:


1. Hagyja, hogy vigyétek kutyasuliba es változtat a hozzáállásán,

2. Elveszik a kutyáját.


Felfogja vajon, hogy a kutyával cseszik ki?

2018. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mi nem akarjuk vinni, havonta 1x megyünk. Nem a kutyasuliban akarunk ülni.
2018. okt. 19. 13:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Valahogy a mama fejébe kéne verni, hogy ha ezt tovább csinálja, a kutyát elviszik tőle és elaltatják!

Ijesszetek rá alaposan a mamára.

Ne engedje ki a kutyát!Ha kiviszi, csak pórázon.

Ha nem változtat mégsem, akkor megérdemelné hogy tényleg valaki ellopja a kutyát,akkor kiderülne, tényleg szereti vagy csak mondja.

Elvinnéd magadhoz.Csak jó helyre.

Nem lehet mit kitalálni, mindenképp a kutyának rossz vége lesz.Ha nem léptek drasztikusat a mamával szemben, a kutya járja meg, pedig ő nem tehet arról hogy ilyen.

Én annyira szeretem az állatokat, ha ez velem lenne, az én mamámmal, én ellopnám tőle, a kutya érdekében.Aztán siránkozhatna.

2018. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon egyszeru: a tacskó egygazdàs kutya. A miènekt èletèben rajtam ès a pàromon kívül nem tudta megèrinteni senki. Ez tèny. El kell fogadni ès nem b@@@gatni azt a kutyàt.


Kettö: a tacskó egy komoly kutya. Nagyon okos, aktív, makacs ès magànak való. Semmi keresnivalója a közelèben gyereknek. Ràront, felèsikít, megràngatja, egy ilyen pici kutyànak ez hatalmas stressz. Valószínü, fèlelmi agresszió volt az, ami miatt harapott. Ez viszont sosem a kutya hibàja.


A megoldàs: mama caak póràzon engedje ki a hàzból.


Ui.: szegeny mama, mi heti ketszer autozunk orakar, hogy a papa kutyajat suliba vigyuk, hasonlo problemak miatt, hovy me szalitsal el az öregtöl az utolso elolenyt aki tarsasagot nyujt neki. Szegyellhetitek magatokat!

2018. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 erdekes a szomszed tacskoja nagyon aranyos es mindenkit imad ezt nem az egy gazdassagra kell fogni nevelni kell es szocializalni
2020. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!