Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Halloween-kor illetve Farsangk...

Halloween-kor illetve Farsangkor be szoktátok öltöztetni a kutyátokat is jelmezbe? Ha igenn, akkor pl idén Halloween-kor mi lesz?

Figyelt kérdés
Nem gúnyosan kérdezem és szerintem aranyos, ha egy nem kényelmetlen, ám poénos jelmezt kap a kutyus <3 (Pl egy pólót humoros felirattal vagy egy pólót ami egyben egy humoros jelmez)

2018. okt. 18. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Nullára le lettem pontozva.

Meghívnám egy kávéra azokat, akik nálam jobban tudják, hogy én mit szoktam tenni. Ugyanis a kérdés erről szól.

2018. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Meghívnám egy kávéra azokat, akik nálam jobban tudják, hogy én mit szoktam tenni. Ugyanis a kérdés erről szól."


És mennyire igazad van! Ezt a pontozást sosem értettem amúgy :/

2018. okt. 19. 09:31
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Soha nem használnék egy állatot feltűnési viszketegség ellen, csak azért, mert engedelmes és a gazditól azt is eltűrné, hogy az hlyét csináljon belőle. Nem aranyos, beteges, amit csináltok. A magatok primitív megnyilvánulásaira már senki nem figyel, nem tudok érdekesek lenni, ezért a körülöttetek élő állatokat használjátok eszköznek?

Halloweenkor az lesz, hogy az kivájt, üres tök a nyakadon ,és abba próbálsz néhány halottas mécsest tenni, hogy valami fény is legyen körülötted. És te leszel a cukorkaosztás legpoénosabb győztese.

2018. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hatos, lehet hülyén hangzik, de azóta is folyamatosan a kutyudra gondolok. A dalmata kutyura! <3 Nekem hasonló kutyusom van, ám mégis kissé más - de nagyon jól kijön a dalmatákkal!
2018. okt. 19. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!