Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátokat szoktátok öltözte...

A kutyátokat szoktátok öltöztetni? Vagy ha elviszitek hidegebb időbe sétáltatni akkor felöltöztetitek? Mit adtok rá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Normális kutyám van,nem öltöztetem semmibe. Igaz,hogy nem is a lakásban tartom.
2011. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én éjszakára mindenképpen ráadom a mellényét, mert kint alszik. Egyébként valószínüleg nem halna bele, ha mellény nélkül aludna, de hát olyan hideg van éjjel...Sosem lehet tudni.
2011. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

ma 11:32 - Te egy tuskó vagy.


Nekem yorkshire terrierem van, és ezen a télen még nem volt rajta ruha, pedig sétáltunk már -12 fokban is.

2011. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, de figyelek rá, hogy mozogjon, és hogyha sokat vagyunk nagyhidegben, akkor megtörölgetem, és utána már mindenképpen melegbe viszem. Ha meg olyan a szitu, hogy kocsiban, vagy kennelben kell lennie séta után, mert mondjuk nekem dolgom van a kutyasuliban, akkor nem engedem hóban pancsolni, és pocsojákban rosszalkodni, mert azért vizesen havasan, tényleg fázna.
2011. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

és rossz időbe szoktátok őket sétáltatni?

pl: hóesésbe, eső, vagy ha -1 fok van....



amugy én sem szoktam öltöztetni a kutyám..

2011. jan. 20. 11:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem spánielem van, kinti kutya.

Ha már napközben is mínusz van, akkor ráadom a kis ruháját, amit vettem neki, de a héten pl még nem volt rajta, mert nem is volt hideg. Elég klassz helye van éjszakára, de a -10 fokokban azért már sajnáltam volna ha fázik.


Sétálni rendszeres járunk télen-nyáron, hóban-fagyban.

2011. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer fordult elő velem, hogy annyira szakadt az eső, és fújt a szél, hogy csak a sarokig jutottunk el, és visszafordultunk, de minden esetben sétálok vele. Hideg, eső, hó nem akadály. A nagyon erős szél viszont betud tenni...
2011. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van egy vékony háttakaró kabátja, de azt csak akkor adom rá, ha esik az eső, vagy a hó. Azt is csak azért, mert az ő szőrükről nem pereg le a víz, és 2 perc után tocsogna a víztől az egész kutya.

De mivel szakadó esőben is kell pisilni/kakilni, így olyankor a társasház függőfolyosója alatti betonozott részen megyünk 1-2 kört.

2011. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. jan. 20. 12:49
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nagyon rossz idő van, akkor nem kell neki se kakilni se pisilni :D szobakutyám van, hóban, esőben, szélben, mindig le kell vinni egy nap háromszor... nem okoz semmilyen problémát számomra... bevállaltam, nem nyüg! mivel elég közel van a talajhoz, ráadásul hosszú bundija van, adok rá kutyaruhát, vizlepergetős kabátot, igy séta után csak a praclikat kell megmosnom, a hasát védi a kabát.. nagyon hasznos találmány sztem a kutyaruha, ha arra használják, amire való...
2011. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!