Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhögő kiskutya?

Köhögő kiskutya?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lesz 5 hónapos a törpe tacsim.

Éjszaka arra keltem fel,hogy köhög.Nyöszörgőtt,hörgőtt mikor levegőt vett,de békésen szundikált.Többször köhögőtt az éjjel.Napközben nemvoltam itthon,mert suliba voltam,de valaki itthon maradt vele nem hallotta köhögni.Délután sem köhögőtt.Ha mégegyszer köhög viszem orvoshoz.Ha nem köhög már akkor is vigyem?

Mi lehet a baja?

Ha viszem orvoshoz ha azt mondom,hogy köhögőtt megfogja vizsgálni anélkül is hogy hallaná köhögni?(bocs a hülye kérdésért,de rossz tapasztalatom van a helyi dokival ezért járok vele a városba dokihoz)

Az oltásai:canigen puppy 2b virbac


Primodog merial


Zoetis vanguard plus7 vakcina a.u.v

És


Zoetis vanguard plus7 vakcina a.u.v

Ezek az oltások mellett akár lehet kennel köhögés is?

4 kutyám van a többi 3 egészséges.


2018. okt. 18. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kennel köhögése van. A mi dokink se hallotta köhögni a kutyát, de így is megvizsgálta, és az általam elmondott tünetek alapján kezelte a kutyát.
2018. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kennel köhögés jutot erről eszembe főleg hogy annak ilyenkor van az ideje. Az olyasmi mint nálunk a nátha. Amúgy van védőoltás ellene, valaki szerint érdemes beadni valaki szerint nem mert nem az összes kórokozó ellenvéd. Én pl jövőhéten oltatom be rá bár így csak a leggyakotibbak ellen lesz védve de több mint a semmi.
2018. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!