Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő, ha imádom sétálta...

Mi a teendő, ha imádom sétáltatni a kutyáimat, de nem szeretek más kutya gazdikkal kommunikálni?

Figyelt kérdés

Kell a kutyusoknak, hogy más kutyákkal érintkezzenek, ezzel nincs gond, barátaik is vannak.

Viszont utálom, amikor jön a Gazdája a másik kutyának és jól kioktat, hogy én miért vagyok rossz gazdi, ő miért tökéletes és utána elmeséli az élete történetét a kutyájával vagy szimplán társalogni szeretne kioktatás nélkül és nem enged elmenni.


A sétát szeretném kedvenceimmel hármasban eltölteni, csak rájuk fókuszálva, csak velük; de úgy, hogy játszanak más kutyusokkal is.


Akiknek hasonló gondja van, hogy oldotta meg?



2018. okt. 20. 03:15
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Engem megtanítottak illedelmesen beszélni az emberekkel a szüleim. Minden helyzetre van egy megfelelelő visekledés mód
2018. okt. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sehol nem írom, hogy otrombán válaszolok mekik. Azt írtam, hogy nincs kedvem társalogni velük és, ha van rá mód, elkerülném. Ehhez kértem tanácsot, kedvesz hölgyem! <3
2018. okt. 20. 05:42
 3/9 A kérdező kommentje:
A többi kedves olvasót megkérném, ne ítélkezzen esetleges hozzászólásokban - ha tudja inkább a kérdésemre adja meg a választ; ha tanácstalan vagy nem kíván segíteni esetleg megbotránkoztazja a kérdés, kérem, térjen át egy másikhoz <3
2018. okt. 20. 05:52
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
<3
2018. okt. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha mobilozoo, könyvet olvasol, telefonálsz, akkor békén kell hagyniuk... Vagy látványosan ne figyelj rájuk. Esetleg megmondhatod, hogy nem akarsz beszélgetni.
2018. okt. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fülhallgató a fülbe!
2018. okt. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt egy férfi, aki kivetette velem a fülest, mert, amíg a kutyáink játszottak, meg szerette volna kérdezi, melyik házban lakok, stb stb. Illetve sokan a fülhallgató ellenére beszélgetni kezdenek
2018. okt. 21. 05:14
 8/9 A kérdező kommentje:
mSajnálom szegényeket. Látszik, hogy beszélgetnének, de nem vagyok ebben partner és el tudom képzelni, hogy milyen nekik, hogy kedvesek próbálnak lenni és a másik fél személyemben egy tajparaszt; de nem tudok változni. Ilyen vagyok
2018. okt. 21. 05:17
 9/9 anonim válasza:
100%

Akkor, mond meg nekik, hogy "Elnézést, de most nem szeretnék beszélgetni."

VMeg hozzácsaphatsz egy kifogást is, hogy fáradt vagy, szeretnél a gondolataiddal lenni stb.

2018. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!