Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ismerősömről most tudtam...

Egy ismerősömről most tudtam meg, hogy szaporítani akarja a kutyáját. Tudok bármit is tenni?

Figyelt kérdés

Ő is már szaporítótol vette (jóval olcsóbban) a kutyáját, aki persze külsőre a fajtának teljesen megfelel, talán még teljesen egészséges is, leszámítva, hogy a füle állandóan begyullad, és büdös. Igaz ez a fajtára jellemző lehet, de ha a kutyusok szűrve vannak/lennének akkor persze elkerülhető lenne.


Akivel szaporítani akarja az is egy szaporított kutyus, és semmit sem tud róla csak, hogy ugyanaz a "fajta".


Órákat pofázhatok neki arról, hogy miért kellett volna már ivartalanítania a kutyust és, hogy miért volt hülyeség olcsón kutyát venni, de egyik fülén be másikon ki.


Ezekért a születendő kiskutyákért természetesen pénzt is kérni fog, de amikor végig kérdeztem, hogy mire fogja őket szűrni és a szüleiket csak nevetett, hogy minek.


Én ebbe belefáradtam, tök feleslegesen szaporítanak egy csomóan kutyákat, nem is értem, hogy ilyenek miért tarthatnak állatot.


Tudok bármit is tenni, hogy ezt ne történjen meg?



2018. okt. 20. 16:41
 1/4 klopusz ***** válasza:
86%
Sajnos nem hiszem, hogy bármit is tehetnél ellene. Ha egyszer az illetőnek annyi esze van, mint egy marék káposztalepkének, semmi esélyed sincsen ellene.
2018. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

válasza

"az állatorvos igent mondott" amikor megkérdezte, hogy jó ötlet-e...

Erre nem tudok már semmit mondani.

2018. okt. 20. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Suttyomba fogamzasgatlot adni neki? Mas otletem nincs.
2018. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz sajnos. Nem buncselekmeny, nem szabalysertes.
2018. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!