Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nevelés suli nélkül?

Kutya nevelés suli nélkül?

Figyelt kérdés
Nemsokára menhelyrol hozunk el egy kutyust, de nem engedhetjük meg az iskolát, viszont nekem van naponta 3-4-5 oram foglalkozni vele. Ez nem lenne nagyon nagy gond ugye?
2018. okt. 20. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk nem divat a kutyaiskola.

Az én kutyusom nagyon okos és engedelmes. Rengeteg parancsot tud és nagyon sokat foglalkoztam vele kölyökkorában. (Édesem már 12éves)

Az alap parancsoló keresztül a szlalomtol elkezdve nagyon sok feladatot megtanítottam neki.

Ha van időd vele foglalkozni , akkor nem kell kutyaiskola .

Persze attól is függ, kertes házban laktok, vagy pedig panelban, mert nem mindegy.

Ha a kutyus hallgat rád, elismer a vezetőjének , bármire képes lesz a kedvedért.

Sok sikert :)

2018. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kertes ház igen :)

Köszönöm :)

2018. okt. 20. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk van kutya suli akik a városból járnak ki saját kutyaikkal és velünk falusiakkal olyan bunkók hogy semmi pénzért nem vinném oda a kutyám. Én neten néztem oktató videókat, más kutyások adtak tanácsot séták során, pár könyvet is olvasgattam. Nem azt mondom hogy egy pesti utcán hibátlanul viselkedne de egy kisebb városba illetve falun gyönyörűen ellehet vele bárhova menni (nagytestű) és itthon is egy angyal.
2018. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!