Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van kutyabordély-...

Szerintetek van kutyabordély- nem fedeztetés- mert végülis nekik is szükségük van iylesmire kiskutyák nélkül, de a kikaparás mégis milyen dolog. , kutyafogitabi van?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm az értelmes, nem lehurrogó válaszokat
2010. jún. 24. 16:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
ki veszik a két golyóját! utána már nem lesz golyója, csak zacsi üresen!
2010. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Akiteki ***** válasza:
89%
Normális orvosnál üres zacsi sem lesz, akkor nem tud begyulladni.
2010. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
na ezt nem értem, hogy az embereknél miért tudják megoldani, hogy a herevezetékre kötnek egy csomót azt csá, kutyáknál meg nem...
2010. jún. 24. 16:38
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert náluk nincs értelme megoldani! Here nélkül nincs hererák, prosztata nélkül nincs prosztata rák! Ha már gyereke úgyse lehet, minek kockáztatnál ilyen betegséget?
2010. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

embernél is meglehetne akkor csinálni, elég sok ember hal meg ezekben a betegségekben...

DE! nem véletlen hogy embereknél nem csinálnak iylet, mert akkor nem termelődnének a megfelelő hormonok, egy kutynál sem!

2010. jún. 24. 17:01
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tudod utána kéne nézni mielőtt kutyát veszel. A párzási mozdulatok a kutyánál dominanciát is kifejeznek. A kutyáid valószínűleg idegesek, nem neveled őket, nem tudják hogy ki a főnök és ezért csinálják. Nem azért mert szexelni akarnak. Kiábrándító mi, hogy ők kutyák és nem emberek?
2010. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

de, pl nemtudom hallottál-e már róla, hogy embernőket is kipakolnak, ismerek is néhány ilyen nőt. Persze nem minden ok nélkül, de egy bizonyos kor után, ha van valami betegség, amit ott műteni kell, akkor inkább kipakolják.


De érted, vitatkozhatsz, biztos mindenki hülye itt, csak te vagy helikopter. Csak azt tudnám minek kérdezel akkor, ha nem hiszed el a válaszokat.

2010. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy a kutya nem ember. Egyik kutya és egyik herélt ló sem roppant még bele sem testileg, sem lelkileg abba, hogy kigolyózták. Ellenben sokkal kiegyensúlyozottabbak lettek. Nincsen rajtuk a kangörcs és nincsenek bizonyos betegségek. Nem tudom, mit kell problémázni ezen. Szerinted most komolyan, ha ez ártalmas lenne, akkor csinálnák tucat számra pl. az örökbe adott kutyáknál? Vagy azoknál, akiket már kivonnak a tenyésztésből, mert kiöregszik? Ne hasonlítsd össze a kutyát az emberrel, mert két külön fajtól beszélünk. Amúgy meg az emberek sem pusztulnak bele, ha már a kipakolt nőkről beszélünk ismerek én is nem egyet, a saját családomban is és köszönik, jól vannak.
2010. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Akiteki ***** válasza:
86%

Én mindenkit ivartalanítok, aki a kezem közé kerül. Az állatorvosom sokszor cukkolja a fiam, hogy ő mikor kerül sorra. :))

De!! Gondoljatok bele, mekkora biznisz lenne egy kutyakupi!!

Én már évekkel ezelőtt kitaláltam, hogy milyen gumikutyákat lehetne bevetni, hogy lehetne tartósítani a tüzelő szuka szagát. A sok idióta gazdi meg özönlene, mert Fifikén rajta a kangörcs és jajdenagyon csajozni szeretne! És fizetnének súlyos ezreseket!

Ha valaki szponzorálja, beszállok! :)))

2010. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Alapdolgokat fogok mondani, általános iskolai boisz befigyel.... :-(


Ha elkötik egy ember vagy kutya ondóvezetékét, akkor nem lesz több ondója, ergo nem lesz utódja. De a herék ettől még tovább fogják termelni a nemi hormonokat: az embernek lesz nemi vágya, a kutyának meg párzási ösztöne.


Azaz a kutyánál nem elegendő elkötni az ondóvezetéket, hanem ki kell venni a heréket is, hogy ne termeljenek több hormont. Ez rájuk nem káros, mivel a párzás náluk nem élvezet, csupán ösztön. És onnantól kezdve nem hágják meg a plüssállataidat meg a széklábakat sem.

2010. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!