Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszag a lakásban! Ti...

Kutyaszag a lakásban! Ti idővel hozzászoktatok vagy sikerült valahogy elviselhető szintre csökkenteni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az is nagyon aranyos dolog, hogy nem fogadod el a párod úgy ahohy ;) .


Csak aki ennyire könnyen meggyőzhető, az nem biztos, hogy megbízható párkapcsolatban.


A kutyát sajnálom egyedül.

2018. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

„Ha képes miattad megválni a kutyájától, akkor szánalmas egy alak lehet ő is.”


Nem szánalmas alak – akármilyen hihetetlen is számotokra –, még vannak olyan emberek, akiket észérvekkel meg lehet győzni. Én pedig a széles körű tájékozottságommal és magas képzettségemmel meglehetősen meggyőzően tudok érvelni. Ráadásul egy 19 éves, nagyon helyes, egyetemista srácról van szó, akit szerencsére lehetőségem van anyagilag is segítenem.

2018. okt. 24. 22:47
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tudtam, hogy te vagy az. XD

Ezek szerint az előző srácot nem sikerült befűznöd, a huszonvalahány évest. Neki ezek szerint- hál istennek- fontosabb volt annál a kutyája, mintsem hogy a kedvedért megváljon tőle ill. szüleinél hagyja. Respect!


Amúgy jó nagyképű vagy, hallod-e.

Én viszont eléggé kétlem, hogy olyan nagyon "széles körben tájékozott" vagy "magasan képzett" lennél, ugyanis akkor:

1. nem GYIK-re járnál provokálni más jóérzésű embereket (és nem is kenegetnél kakit nénikék hajába az utcán);

2. mások véleményét is megfontolnád, nem csak a saját igazadat szajkóznád folyton (ill. utánaolvasgatnál kicsit a szakirodalomban a kutyáknak- viselkedés, stb.)

3. nem csak a negatív élményekből és történésekből kiindulva formálnál sarkos véleményt, hanem a pozitív dolgokat is ugyanúgy figyelembe vennéd (pl. gazdák akik felszedik a kutyájuk után a terméket, és nem engedik rád a kutyájukat ha látják hogy jössz, hanem udvariasan félreállnak; vakvezető és mentőkutyák, lelki támasz idősek otthonában, rehabilitáció, kutya aki megmentette a család életét a betörőtől, stb.)


Az pedig egyáltalán nem "észérv" részedről, hogy "minden kutya veszélyes, és aki kutyát tart, az tönkre teszi ezáltal mások életét". Bizony, olvastam ezt az előző kérdésedet, mielőtt kitörölték volna, jó hosszú választ is írtam rá épp mikor eltűnt, úgyhogy totál időpocsékolás volt. Éppen ezért nem is nagyon mennék tovább most sem, csak pazarlás.

De azért szégyellhetnéd magad, hogy férfi létedre ilyen gyáva nyúl vagy, hogy így rettegsz a kutyáktól. Ez a nevetséges. Ajánlom hogy nézz egy pár videót youtube-on, ahogy már kis totyogó páréves gyerkőcök is megtanulták, hogy a kutyáktól nem kell félni, is vígan játszanak együtt a kertben a családi ebbel. Te erre a szintre még nem jutottál el agyilag, ezek szerint.


Nem akartam közhellyel zárni a mondandómat, de mindegy.

Szóval tudod, csak nevelés és tartásmód kérdése, hogy milyen lesz egy kutya. Egyik sem születik vadállatnak vagy gonosznak. Mi formáljuk őket olyanná amilyenek. Szóval a velük kapcsolatos sérelmeid miatt kizárólag az embertársaid okolhatod. És ahogy a kutyáknál is, nálunk is a nevelés játszik közre abban, hogy milyen emberek leszünk. Tudod, valakiből gyilkos vagy rabló lesz, pedig ő sem annak született. Tőlük nem félsz? Az emberi faj a legveszélyesebb, legdestruktívabb élőlény ezen a földön. Én tőlük félek. Minden élőlény tőlük fél. Tőlünk. Ezen gondolkozz el, mielőtt a kutyákat átkoznád, ráadásul ártatlanul.

2018. okt. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, ha már te lusta vagy rákeresni:

[link]

[link]

[link]


Az utolsó kettőhöz remek angoltudás kell, de a "magas képzettségeddel" ez gondolom nem fog problémát okozni.

2018. okt. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa, hogy érzelmileg és pénzügyileg zsarolod.

Milyen aranyos. Sokáig együtt lesztek

2018. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!