Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok barátokat a...

Hol találhatok barátokat a kutyámnak Budapesten?

Figyelt kérdés

A porblémám a következő:

A kutyusom kis- közép méretű 1,5 éves. Logikusan a futtatóban kerestem a többi gazdi, kutyus társaságát, ha úgy alakul.

Illedelmesen megkérdezem, hogy szabad-e menni közéjük. A kisméretű kutyusos gazdiknak az a baja, hogy nagy a kutyám. A nagyobb kutyásoknak pedig az, hogy kicsi, és az ő kutyáik egymás között durván játszanak.

A marmagassága számszerűen 42 cm. Nekem 163 cm magasságommal a térdemig ér fel nem egy nagysúlyú kutya 9 kg. Nagyon barátságos, nincs szocializaciós problémája.


Ugyan egyszer- egyszer játszik egy németjuhász lánnyal, de nagyon ritkán klappol az időzítés.

Van esetleg valami ötlet, hogy ilyemkor mit lehet tenni? Esetleg hasonló helyzetben van-e valaki?

(10. kerület)



2018. okt. 26. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az Óhegy parkba a gödörbe nem tudod kihordani? Ott sok kutya szokott együtt szabadon rohangálni. Még a Csajkovszkij parkban a futtatóban bandáznak együtt kis/közepes testű kutyák.
2018. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

A Halom utcai és Csajkovszkijba szoktunk mi is járni. Utóbbiban egy- egy kutyát szoktam látni egy kört tesznek a gazdikkal és kész. Maga futtató szinte soha nem foglalt, vagy ha igen, akkor problémás kutyus van bent egyedül.

Óhegyet megnézem akkor, tényleg köszönöm.

2018. okt. 26. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utólag eszembe jutott, a Csajkovszkijban csak úgy délután öttől hét óráig van élet, ha van... De az Óhegy park pörög, és ott nagy terület van a kutyáknak, ha úgy alakul simán külön is tudnak menni a nagy/kistestűek. Majd nézd meg, sok sikert!
2018. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Óhegy parki gödör fullon szokt lenni kutyákkal délután 4-5 körül, ott biztos lesz olyan kutya akivel szívesen játszik a tiéd.
2018. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Városliget, ott mindig rengeteg a kutya :)
2018. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Városligetet akartam írni, bár napi sétához neked messze van.
2018. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyszer- kétszer lenézek akkor koraeste tájt a Csajkovszkyba is,és az Óhegybe is, mindenképp.

Elégy szerencsétlen a séta időbeosztásunk. (6, 15, 21)

A Városliget eléggé távol esik a napi lejárástól, és úgy vagyok vele, amit utazással töltenénk időt azt is jobb magával a játékkal eltölteni. (Napi/ heti viszonylaban.)

Elég furcsa volt nekem ez a kissé kirekesztő hozzáállás, főleg a kiskutyásoktól (itt nem az extra mini yorki/ csivava méretűekre gondolok, mert azt még megérteném,mint ahogy a nagytestű gazdákat is) viszont a mini/mikronál nagyobb kiskutyás gazdik ellenszenvét nem.

De hát ez van.

Köszönöm a segjtségeket! :)

2018. okt. 28. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!