Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatok találkozásra...

Hol találhatok találkozásra hajlandó magányos, értelmiségi fiatalokat Budapesten?

Figyelt kérdés

Már sok helyen próbálkoztam, de közösségekbe nem tudok beilleszkedni, közösségi oldalakat pedig nem használok. A helyzetem viszont elég elkeserítő, mert a szüleimen kívül gyakorlatilag senkivel nem beszélek.


25f



2018. jan. 25. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Fiatalok számára szervezett vallásos közösségekbe próbáltál már eljárni?(nem szektákra gondolok).Vannak egész jó fej emberek is olyan helyeken.Meg ott általában befogadóak.
2018. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Amint mondtam, a közösségekbe nem igazán tudok beilleszkedni. A vallásosok társaságokban meg különösen nagy az összehúzás, az erőltetett testvériesség. Én vallásos vagyok, de ehhez nincs szükségem másokra.


Azért köszönöm a választ.

2018. jan. 25. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Rendben,ahogy gondolod.Nekem az a tapasztalatom,hogy befogadóak az olyan helyeken.Ha nehezen megy a kapcsolatteremtés gondoltál-e már rá,hogy felkeress egy mentálhigiénés szakembert vagy pszichológust?Néhány beszélgetés sokat tudna segíteni.
2018. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Üdv a klubban
2018. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellett lepontozni? Érdekelneeeeee
2018. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Járj el valamilyen képzésre, vannak festő foglalkozások, lépésről lépésre megtanítják hogyan fess meg egy adott képet, vagy pedig a rajztanfolyam is előnyös választás lehet.

Esetleg csoportos utazások révén is ismerkedhetnél.

2018. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődési körödtől függően, például ha szeretsz olvasni kereshetnél valamilyen könyvklubbot, közönségtalálkozót
2018. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs munkahelyed? Nem jársz sehová?

Miért nem használsz közösségi oldalakat?


Add fel az elveidet és akkor lesznek barátaid.

2018. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!