Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell leragasztani a...

Hogyan kell leragasztani a kutyapelenkát?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 27. 21:33
 1/9 A kérdező kommentje:
15 éves beteg kutyagol van szó.🙁
2018. okt. 27. 22:04
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Akkor add rá inkább a pelenkát!

Szerinted egy 15 évig szobatiszta kutya, pláne betegen, megtanul majd pelenkára járni, hogy oda ürítsen?

2018. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A helyére ahol alszik,oda tenném,mert epilepsziás és ha rohama van akkor maga alá pisil. Nem sürög jön elő. Beszéltem állatorvossal és szerinte ezért nem kell elaltatni. Amúgy eszik rendesen és le járunk,de van baleset.

Aki meg olyan rodát írt a szaros pelenkáról ,az igazi NYOMORÉK BAROM!

2018. okt. 27. 22:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom leszedették a csúnya kommentet. Köszi!
2018. okt. 27. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

#5 tudsz olvasni?


Tudod, hogy mi az a roham?


Ilyenkor nem a kutya pisil be (nevelés hiányában) hanem elveszíti az eszméletét, és elernyednek-összerándulnak az izmai. Nem bepisil, hanem szó szerint kijön belőle a cucc, és ez spontán történik, nincs idő reagálni.

2018. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem ragaszkods ehhez, akkor olcsóbban lehet kapni gyogyszertarakban (es sok mas helyen) beteg alátétet, ami kb ugyanez.


A ragasztásnál gondolom a szelen egy papircsík védi, mint a boritekon, azt lehuzod, es ragaszthatod, de biztos ott lesz a leirasban is.

2018. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
a ragasztós felével leragasztod a földre. ennyi. de szerintem is add rá, mindig alvás közben jön rá talán a roham???
2018. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nőtt meg itt ennyire a kötekedő nyomorékok száma?


Kérdező, szerintem a linkelt peluson nincs ragasztó. Mi egyszer annó vettünk, azt nem lehetett ragasztani, hogy van-e ragasztható azt nem tudom. Ha olyat sikerül venni ami sima, azt szerintem ragasztószalaggal meg lehet oldani, ami fontosabb hogy nem-e zavarná? Mert ha zavarná a pelus a fekhelyén és nem feküdne rá, akkor nem sokat érne.

2018. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elviseli a pelust a helyén,csak össze gyűrődik alatta. Szerencsére a roham inkább nappal jön elő így tudok azonnal segíteni rajta,de előfordul,hogy pont a helyén van,olyankor kiveszem és ráteszem a pelusra. Mivel levagyok %-olva így mindig tudok a kutyára figyelni.

A baj még az is,hogy majdnem,hogy vak és süket is,így csak a símogatás nyugtatja meg. Régen lekötötte,ha beszéltem hozzá és a TV,is orákig tudta nézni.

A doki mondta,hogy a vakság és a süketség nem okoz gondot a benti kutyának,mert érzi,hogy ott vagyunk és a szaglása jó.

Két éve van ez nála. Nagyon sokat segített nekem a betegségembe, úgy érzem most rajtam a sór. Most én adok neki támaszt és végtelen sok szeretetet.

2018. okt. 28. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!