Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapelusnak vehetek olyat...

Kutyapelusnak vehetek olyat is ami babaknak valo pelenkazo alatet, vagy "muszaj" kifejezetten kutyapelenkat vennem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Kerted van? Milyen idős a kutya?
2016. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Milyen célra?


Ha a kutya még tanulja a szobatisztaságot, akkor 3 óránként vidd el pisilni/kakilni, ne ilyen baromságokkal rukkolj elő, mert soha nem lesz szobatiszta.

2016. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
ne pelenkázd,mert tényleg sose lesz szobatiszta. persze tudom,hogy bizonyos oltások előtt nem lehet levinni sétálni. ki kell bírni,utána meg vinni gyakran le,főleg kaja és játék után. idővel megtanulja,hogy lent wc-zen.
2016. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Jó a babáknak való is, mi is olyat vettünk. Amíg nem kapta meg a szükséges oltásokat pelenkara végezte a dolgát. Utána meg nem raktuk le többé a pelust, és nagyon könnyen és gyorsan lett szobatiszta. Itt a gyakorin mindig jönnek, akik szerint nem lehet pelus után szobatisztaságra nevelni... Simán lehet, csak foglalkozni kell a kutyával. Az meg gyönyörű, ha vki hagyja,h szanaszét pisiljen, kakáljon a lakásban, v leviszi az oltatlan kutyust.
2016. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
52%

Szia! Én a kutyapelenkát ajánlom. Korábban próbáltam a pelenkázó alátétet, de nem vált be. :( Aztán körülnéztem a neten, mert a boltban kapható kutyapelust kicsit drágának találtam. Valóban lehet benne fű illataroma, mert erre rápisil a kutyusom, ellentétben a pelenkázó alátéttel.

Én innen szoktam rendelni: [link]

2016. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért van szükséges kutyapelusra?
2016. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
9 hetes a kutyus es csak addig van ra szukseg ameddig nem kapja meg az oltasait... az allatorvos azt mondta ameddig a kotelezok nincsenek meg addig ne vigyem setalni, ne keveredjenek idegen kutyakkal. En panelban lakom korulottunk rengeteg az idegen kutya igy addig kenytelen vagyok a prlust hasznalni. Ha meglesznek az oltasok akkor elhagyjuk a pelust. Dolgozom igy 2-3 orankent nem tudom levinni de hala Istennek a pelust mar egesz ugyesen megszokta. :) remelem elhagyni sem lesz nehez.
2016. aug. 11. 11:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz picit felek, hogy nehez lesz atszokatni kintre... mert en dolgozom mellette, igy muszaj, hogy amig nem vihetem le addig oda pisiljen. Mar alig varom a hetfot akkor viszem a kov. Oltasra utana szepen lassan elkezdem vinni setalni. Remelem megtudom majd tanitani, hogy ezutan kint kell vegeznie a dolgat...tudom, sok ido es sok turelem de bizom benne meghozza a gyumolcset a belefektetett "munka."
2016. aug. 11. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!