Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért is kell az örökösöket...

Miért is kell az örökösöket szidni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakoribb látom, hogyha egy kutyának meghal a gazdája, az örökösöknek nem kell és beadják gyepire, menhelyre, akkor máris jönnek a fotelharcos állatvédők, hogy úristen, hogy tehet ilyet stb...

Most nem azért, de én sem vállalnám valamelyik elhalálozott hozzátartozóm kutyáját. Jelenleg is van 2, hipoallergének, nagyon nem bírom a kutyaszőrt a lakásban, nem véletlen választottam ezeket a kutyákat. Másrészt meg mondják, hogy az ingatlanra persze egyből ugranak. Nyilván, mert abban van haszon. A kutyázás meg egy elég drága hobbi... Nem is beszélve arról, amikor a kutya csak ki volt cseszve a kertbe, full szocializálatlan, és elvárják, hogy az örökös (tegyük azt gyerekei, másik kutya mellé) is fogadja be.


2018. nov. 1. 10:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Gabica: Szerinte ez egy elhibázott hozzáállás. Sok idős embernek a kutyája az egyetlen társa és tartja valamennyire fitten, mert sétáltatnia kell, gondoskodnia róla. Ha ezt is megvonnánk tőlük, az mindenképpen felgyorsítaná ezeknek az embereknek a leépülését.
2018. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam,hogy ne tartson kutyát!!


Csak tudja azt,hogy ki fogja a kutya gondját viselni! Mert előfordul,hogy a kutya túléli a gazdát,és mehet a gyepire...

2018. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az állatot is örökölte az örökös. Ha nem kell neki adóssággal -az állattal- az örökség, akko vissza is utasíthatja az egészet.

Legyen ez figyelmeztetés az örökséget hagyó embereknek, hogy írjanak olyan végrendeletet, hogy csak akkor kapják meg az ingatlant, az értéket az örökösök, ha törődnek a háziállatukkal is rendesen.

2018. nov. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!