Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ENERGYVET valódi állatgyógy...

Az ENERGYVET valódi állatgyógyászati cég, vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
Beteg kutyám tüneteire keresve az interneten, találtam a honlapot. Rendeltem tőlük kül. készítményeket, de utólagos ellenőrzéseim során kiderült, hogy a számlán megadott adószám, telefonszám nem létezik. Mivel nagyon sok lehúzós webáruház van érdeklődöm tud-e valaki valamit rendelt-e már valamit a cégtől?

#EnergyVet #állatgyógyászati készítmények
2018. nov. 1. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen én. És teljesen beváltak a gyógyszerek.
2018. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Te melyik készítményt használtad?
2018. nov. 1. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cytovet, Annovet, Regavet, Probiovet.
2018. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te melyiket rendelted?
2018. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs, nem voltam gép közelében. Skelevet-et éa Kingvet-et rendeltem ízületi betegségre. Nagyon remélem használ és nem árt, mert őszintén szólva nem bízom a netet ellepő gyógyhatású készítményekben.
2018. nov. 4. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gf 600-at nem próbáltad? Az nem Energyvetes, máshonnan lehet rendelni. Nekünk ízületre az vált be.
2018. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még semmit sem próbáltam, csak ezt a kettőt rendeltem meg. Természetesen voltunk állatorvosnál is. Ó felírt valami gyógyszert, most várjuk annak hatását.
2018. nov. 5. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!