Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffi vagy inkább pitbull...

Staffi vagy inkább pitbull legyen első kutyának? Melyikkel lenne könnyebb dolgom?

Figyelt kérdés
Én csak azt nem szeretném, hogy a kutya meglásson egy másik kutyát vagy macskát, és hogy elhúzzon engem is, mert abból baj lehet. Mindenképp nevelni fogom a kutyámat, egész nap itthon vagyok, szóval nem fog hiányt szenvedni semmiben sem. Szóval, melyik legyen és miért?
2018. nov. 1. 23:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi, 9-es. :)
2018. nov. 2. 09:32
 12/13 A kérdező kommentje:
10-es, neked is köszi. :)
2018. nov. 2. 09:34
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyik se. De komolyan. Jó indulattal mondom. Legnehezebben kezelhető fajták egyike. Ha nincs komoly és határozott hozzáállásod, már a fajtaválasztásnál is, akkor inkább ne ilyen kutyád legyen. Fizikális erő sem árt. Lazán el fog húzni mindkettő, ha kicsit engedékeny leszel. Ezt gondold át mégegyszer. Egy ilyen kutya nem játék.
2018. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!