Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gáz, ha kan kutyának...

Nagyon gáz, ha kan kutyának rózsaszín/ciklámen nyakörvet vagy pórázt veszek?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok. :) Nekem nagyon tetszik az a szín, és a webáruházban ahol nézem, nagy leárazás van, és a többi színűbe vagy nincs jó méret ami nekünk kéne, vagy pedig a színe nem túl szép. Ez a ciklámen-fekete nekem nagyon tetszik, és méretben is van jó.

Tudom, hogy a kutyámat nem érdekli, de kicsit rosszul érzem magam amiatt, hogy ilyen lányos színűt vennék neki. Mármint, akik tudják hogy kan kutyám van, mit gondolnának rólam?

Linkelek be fotót a nyakörvről:

[link]


2018. nov. 3. 05:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

MIért érdekel? Vedd ami neked tetszik.

Az én kutyámnak is csuda rózsaszin nyakörve volt, bullterrieren vicces volt, de nekem tetszett, tyutyinak meg úgy is mindegy.


Túl sokat foglalkozol azzal hogy mások mit gondolnak.

Ez csak rólad meg a kutyusodról szól, senki másról.


Vedd meg a cikláment ha az tetszik ^^

2018. nov. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Az én szuka kutyámnak meg zöld nyakörve van és neon hámja :D a póráz meg lila. "A kutyát nem érdekli" 😅 max aki szín alapján ítéli a kutya nemét az be fogja nézni.
2018. nov. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Az teljesen oké szerintem, lányokhoz minden szín elfogadható. :)
2018. nov. 3. 08:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem kell hogy másoknak tetsszen, csak neked. A kutyát meg úgy sem érdekli. :)
2018. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most még az jutott eszembe hogy az ismerősöm kanjának 2 nyakörve van, az egyik piros a másik lila.
2018. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy fiús meg lányos szín. Miért baj, ha egy fiú rózsaszínt hord? Amúgy meg, azt vedd ami neked tetszik, és ne azt ami másnak. Kit érdekel? Szerintem a kutyának mindegy.
2018. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákat nem igazán érdeklik a társadalmi koncepciók azzal kapcsolatban, hogy mi férfias és mi nőies. :D Vedd meg, ha tetszik.
2018. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vegyél, ami neked tetszik.


Nagynéném volt vagány, neki egy aranyos menhelyi keveréke volt, rózsaszín pórázzal és nyakörvvel.


Valahogy így zajlott a párbeszéd egy kutyasimogató idegennel, szerencsére fültanúja voltam :D


- Jajj de csinos csajszi vaaagy, igeeeen

- Köszönjük szépen. Igazából ő nem csajszi, hanem "pasi", haha

- De hát rózsaszín a nyakörve...

- Mert jól áll neki, és szeretem ezt a színt. Nem idegeneknek színkódolom a kutyám genitáliáját.

2018. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha tetszik, vedd meg.


Annyi lehet a hátránya, hogy lánynak nézik. Nekem fekete kan kutyán volt piros hám, de mindig szukának nézték :D pedig az aztán tényleg uniszex szín, szerintem. Mostani kutyám őzbarna, ő feketét hord, kabátja terepmintás, nem vennék neki lányos színt, de ez a te döntésed :) ha neked tetszik és nem zavar, hogy esetleg lánynak nézik, akkor hajrá. A kutyát nem fogja zavarni, abban biztos lehetsz :D :)

2018. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Ment a zöld!


Végül ezt a pórázt vettem:

[link]

2018. nov. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!