Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak nem csinálnak guminőt?

Kutyáknak nem csinálnak guminőt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 07:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem lenne igényük rá, nem oellene ivartalanítani sem."


Te végiggondoltad egyáltalán, hogy mit írtál? "Ha nem lenne igényük guminőre, nem kellene ivartalanítani sem". Nincs igény guminőre, ergo nem kell ivartalanítani. Ezt hogy sikerült kilogikáznod?

2018. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha az embernek nincs nője, egy-két hetente kiveri magának. Egy kutya ezt nem tudja megtenni. Ezért gumikutya.
2018. nov. 5. 21:14
 13/15 anonim ***** válasza:
A kutyából a tüzelés váltja ki a szaporodási ösztönt, magától nincs rá késztetése.
2018. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ha az embernek nincs nője, egy-két hetente kiveri magának. Egy kutya ezt nem tudja megtenni. Ezért gumikutya."


Én nem tudom hogy vagy vele, de attól még ugyanúgy vágyom a nőre, mert ezt diktálja az ösztön és ez minden élőlénynél így van. Ha nem így lenne, akkor fajok halnának ki, mert elvesztenék az érdeklődést a párzás iránt és nem születnének utódok.

2018. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező kérlek ha rendeled a kutyád ,,guminőjét,, rendelj hozzá egy biologia könyvet is magadnak mer ez már fáj amit te leírtál.

A kutyák évente 2x párosodnak, 2x van tüzelési időszak. A párzás lényege a fajfentartás. A kan kutya csak akkor érez ,,vágyat,, a párosodásra ha tüzelő szukát érez. Ha a szuka a megfelelő hétben van (csak akkor engedi) párosodnak, napjában többször is és nem azért mert élvezik hanem hogy biztos legyen a megtermékenyülés.

Az ember a delfinhez hasonlóan élvezetből párosodik. Az ember egész évben alkalmas a megtermékenyülésre. Úgye a nőknek kb havonta van peteérése tehát várandósak lehetnek. Azért van az hogy a férfiak guminőhöz és más egyébb praktikákhoz folyamodnak ha nincs asszony a háznál. Ha nekünk is bele osztva hogy ősszel és tavasszal van párzási idő a férfiak is teljes nyugalba lennének télen és nyáron.

Egyszerűbben a nők havonta a kutyák évi 2x menstruálnak. És a kutyáknál akkor van a peteérés is amikor véreznek (menstruálnak) az embernél vérzés alatt (hivatalosan) nincs peteérés (de lehetséges ritka esetekben)

Remélem sikerült mindent érthetően leírnom és nem hagytam ki semmit.

Most viszont nem tudom hogy ez neked vagy nekem kínosabb hogy anyád helyet magyarázom el. ( Remélem gyerek vagy)

2018. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!