Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak csinálnak ultrahan...

A kutyáknak csinálnak ultrahangot, vérvizsgálatot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Minden olyan vizsgálatot csinálnak kutyáknak is, amit az embernek. És minden olyan kezelést is.

Hogyan tudna egy állatorvos betegséget diagnosztizálni, ha nem végzik el a megfelelő vizsgálatokat? A kutya még azt sem tudja megmondani mit érez. Csak a leletek maradnak.

2009. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze,h csinálnak!!!!!!
2009. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert ahova én viszem az az orvos soha nem csinált neki ilyen dolgokat csak megméri a lázát meg megnézi a torkát meg megtapogatja!Akkor keressek egy másikat??
2009. dec. 6. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért van rá szükség? Ha van rá akkor megkéne csinálnia, vagy elküldeni olyan helyre ahol megtudják. De egyszerű oltásnál vagy vizsgálatnál nincs rá szükség. Egyszer a kutyámtól vért vettek mert beteg lett a kullancstól, tartott pár napig az elemzés mert el kellett küldeni a megfelelő helyre. UH-n is voltunk a másikkal. Szerintem az sincs minden orvosnál. De az tuti, hogy csodálatos élmény volt, a kiskutyáit nézték meg.
2009. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nyugodt vagy-e így, megbízol-e az orvosban. Az is sokat számít.


Nekem fontos, hogy az állatorvosomnak jól felszerelt rendelője legyen, műtővel, röntgennel, ultrahanggal, laboratóriummal. Azonnal tud reagálni, ha valamiről szó van 2 óra alatt megvan a vérkép. Amikor műteni kellett a kutyámat éjszaka jött be és azonnal műtötte. Éjjel nappal lehet hívni, ha nem veszi fel, akkor át van irányítva egy helyettesítő orvoshoz. Hogy az árai kicsit drágábbak mint az egyszerűbb felszereltségű rendelőké nekem megéri.

2009. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
olyan rendelőt tudnátok ajálani??nem baj ha vidéken van!
2009. dec. 6. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. dec. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!