Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó kutyatápok?

Olcsó kutyatápok?

Figyelt kérdés

Kisvárosi kutyaboltom van 2 éve.Igyekeztem jobb minőségű eleségeket tartani, ne etessék a kutyákat, macskákat rossz minőségűvel.El is fogadták az emberek, legtöbben egyet is értenek vele.Aki nem, az szupermarketben vette meg a kaját.

De nyílt egy új bolt, ahol mindenféle sz..tápokat, amiknek 180Ft kilója, sőt 160Ft-os is van, meg 100Ft-os konzerv, is lehet kapni.

Meg is csappant a vevőköröm alaposan sajnos.Sőt már drága boltnak tartanak, eddig jó volt.

Két választásom van:az elvemet nem adom fel, bezárok és munkanélküli leszek.

Vagy feladom az elvemet, én is tartok rossz kajákat is.

Ti mit tennétek a helyemben?

Vagy esetleg tudnátok ajánlani olyan fajta kutyatápokat, amik olcsók, de nem annyira gagyik?Amit legalább megesznek a kutyák.Teljesen kétségbe vagyok esve.

Aki véleményt ír, képzelje bele először magát a helyzetembe.


2018. nov. 9. 06:45
1 2
 11/11 My János 1926 ***** válasza:

Véleményem szerint, a következő módon lehet eldönteni, hogy egy kutyatáp jó minőségű-e avagy sem, függetlenül az árától és a köré kerített reklámoktól.


Amennyiben:


Az összetevők között az elsők között a „hús” szó szerepel, és annak mennyisége minimum 16% -a a tápnak

egy kutya szívesen fogyasztja az adott tápot (szereti),

hosszabb idejű fogyasztása után is „jól néz ki”, illetve megfelelően fejlődik (szép fényes a szőre, élénk a tekintete, aktív és eleven a viselkedése, jó a kondíciója és nem alakul ki semmiféle táplálékra visszavezethető allergia

viszonylag kevés, tömör (könnyen összeszedhető) az ürüléke, Dr Mérő Gábor állatorvos.

2021. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!