Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Háromlábú kutyát lehet kutyasz...

Háromlábú kutyát lehet kutyaszépségversenyekre vinni?

Figyelt kérdés
Nem így született a tenyésztő azt mondta hogy kiskorában beszorult valahova a lába és ezért nem tudja mozgatni.

2018. nov. 9. 11:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A másik kutyánkat vettük ott és megláttuk és beleszerettünk. A tenyésztő meg azt mondta hogy akkor őt ingyen kapjuk mert nem kellett senkinek ezért örült hogy végre valakinek kell.
2018. nov. 10. 19:48
 12/17 A kérdező kommentje:
Apukám jóbab van a tenyésztővel és sokszor vitt neki kedvezményesen fát meg stb.-t ezért a másik kutyát is olcsóbban kaptuk. De létszi ne gondoljátok azt hogy rosz tápot kapnak. Au orvos által ajánlott junior tápot kapját. Ami egyébként bem a leg olcsóbb. Meg most van valami más dolog is amire kell a pénz. De ezt nem fejteném ki.
2018. nov. 10. 19:58
 13/17 anonim ***** válasza:

Értem.

De én biztos nem hagynám annyiban, ha lehet rajta segíteni, akkor ne maradjon már úgy szegény.


Milyen fajta kutya?

Mi a baja pontosan a lábának, meg tudod mondani?


Érdemes esetleg más orvosok véleményét is kikérni, hátha máshol olcsóbb vagy műtét nélkül is megoldható a probléma.


Vagy ha más nem, tényleg kérjetek segítséget állatvédőktől.

2018. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Máltai selyemkutya, azt én nem tudom pontosan jogy mitől nem tudja használni, viszont néha szoktam látni hogy egy kicsiz mozgatja pontossabban vakarózik vele de nem tud ráállni.
2018. nov. 11. 07:14
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyébként állatvédőkkel hogytudnék kapcsolatba lépni?
2018. nov. 11. 08:27
 16/17 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Interneten kereshetsz helyi szervezeteket, facebookon is sokan vannak. És írsz nekik.


Ha vakarózni tud vele, akkor olyan nagy baja nem lehet, tuti helyre lehetne hozni szegényt.

2018. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tolna megyében pontosabban Faddon.
2018. nov. 11. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!