Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon be lehet vinni az...

Vajon be lehet vinni az egyetemre a kutyámat? :D

Figyelt kérdés
1 órám van péntek reggelente, a vizslámnak van bérlete így vinném magammal hogy ne kelljen egyedül maradnia. Egyszer beengedték mikor ügyintézni mentünk, egyébként jólnevelt, nyugodt kutya. Vajon bevihetem? BGE-KVIK

2018. szept. 27. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2018. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2018. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem ír semmit erről a szabályzat - és nagy eséllyel nem ír, én legalábbis nem találkoztam ilyennel - akkor az oktatón múlhat a dolog. Az ELTE-n szoktam kutyákkal találkozni, de ugye ott más a helyzet, mert etológiai vizsgálatokban vesznek részt a kutyák.
2018. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Jól néznénk ki... És a kutya mit csinálna egy 2-4 órás előadás alatt? Merthogy szabadon biztosan nem mászkálhat az előadóban. Másrészt tekintettel lehetnél azokra, akik félnek a kutyáktól!
2018. szept. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Egyetemtől és a tanórától függ, meg kell nézni a szabályzatukat. Az Állatorvosin például sok előadásra be lehetett vinni a kutyákat, a mostani helyzetet nem ismerem, míg Gödöllőn az agrárra csak külön engedéllyel (mindezt úgy, hogy akkor épp egy egyetem voltak), az ELTE-TTK-n sem szőrözik miatta a portás, az előadásokkal nem tudom, mi a helyzet.

Szóval én megnézném a kar, egyetem szabályzatát és ha az nem tiltja kifejezetten, akkor rákérdeznék az előadónál, hogy beviheted-e.

Ezen a téren talán a lovát a kollégiumba bevivő agráros hallgató (lehet, hogy csak helyi legenda) és a lóval a vonatra felszállni akaró bácsi viszi a pálmát (utóbbi biztosan megtörtént egy alacsonypadlós vonatnál, de nem engedték fel).

2018. szept. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem.

Szerinted a KVIK-ben melyik K jelenti hogy kutyaegyetem?

2018. szept. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ezért jó állatorvosira járni, oda én be szoktam vinni a kutyámat ha csak pár előadásom van.
2018. szept. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg az előadót, hogy beviheted-e. Ha nem zajong és csak alszik 1,5-2 órát a lábánál szerintem nem lehet probléma.
2018. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit vicces, hogy a válaszolók nagy része nem arra válaszolt, hogy belehet-e vinni a kutyát, hanem arra, hogy szerintük be kellene engedni vagy sem...
2018. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%

#8: És az miért jó a kutyának, hogy 2 órát alszik a lábadnál? Ennyi erővel otthon is hagyhatnád és 2 órát aludna, ameddig egyetemen vagy. Mit csinálsz, ha ki kell mennie az udvarra dolgát végezni? Otthagyod az előadást 5 percre megzavarva ezzel mindenkit?


#9: Mi vicces ezen? Ugyanúgy a témához tartozik ez is. Lehet, hogy a portás beengedi, de akkor azzal lavinát indít el, mert másoknak is be kell engednie. Szerinted az normális lenne, ha 100 főből mondjuk 20 bevinné a kutyáját az előadóba és ott parádéznának előadás közben? Mi van azokkal, akik félnek a kutyáktól? Őket lesz.-juk? Vagy hogyan oldanád meg ezeket a problémákat, ha te lennél az egyetem tulajdonosa?

2018. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!