Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle-ök 2 méretben léteznek?

A beagle-ök 2 méretben léteznek?

Figyelt kérdés
Mert láttam már nagy, masszív beaglet és kisebbet is, aki nem volt sokkal nagyobb egy mopsznál. Több méretben léteznek? Vagy ez a kan és szuka közötti különbség? Beagle gazdik, hány kg a kutyátok?

2018. nov. 9. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
egy méretben léteznek. lehet csak egy kölyköt vagy egy fajtajellegű keveréket
2018. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Igen, fiú meg lány:D
2018. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyféle beagle van, márpedig az a masszív, erős felépítésű az igazi, nem az ötkilós szapis keverék.
2018. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
valójában három méretben: S, L, XL
2018. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Igen. Egy méretben, de össze szokták téveszteni sokan a kölyök basset hounddal.

Annak is ugyanolyan vastagságú, hosszúságú a szőre, ugyanolyanok a foltoknak a színei, ugyanolyan fehér alapon, ami színre, pofára hasonló hozzá csak jóval zömökebb hosszabb a háta és a füle.

2018. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Biztosan nem volt kölyök és basset hound sem. Csak érdekes volt a különbség. A kisebbik olyan 9-10kg körüli lehetett.
2018. nov. 9. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Akkor egy szaporítós keverék
2018. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Több internetes oldal szerint 10-18 kg közöttiek. Van olyan oldal, ahol azt írja, hogy 9-11. Na most...


Nekem egy beagle szukám van, törzskönyves, rendes tenyésztőtől. Tippre meg van 16-18 kiló biztosan. (ami egyébként lehet soknak hangzik, de egyáltalán nem túlsúlyos)


Igazából annyira nem lenne hihetetlen, ha egy mopsz nagyságú egy beagle. Mármint szerintem feltétlen csak szaporítós kutya lehet akkora. Az internet szerint egy beagle minimum 32 centi marmagasságban, a mopsz pedig 30-32. Szóval elképzelhető ezek alapján, hogy egy mopsz és beagle kb. marmagasságra pont akkorák. (habár súlyra akkor is 10+ a beagle)

Ne ítéljetek halálra amiatt amit leírtam, a szaporítós kutyáknál nem is csoda, ha kis 5 kilós minikutyák lesznek, viszont elvileg a beaglenél alapból is lehetséges, hogy akörül legyen (magasságban) mint egy mopsz.

2018. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
* nem feltétlen csak
2018. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Én is láttam már térdig érő "yorkit".

Szaporítós keverékek bármekkora méretben léteznek, de minden fajtának megvannak a standard méretei, amitől nem térhetnek el. Tenyésztők ezeket próbálják megtartani, szaporítók ezeket teszik tönkre.

2018. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!