Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS 5 percig teli gyomorral...

SOS 5 percig teli gyomorral ugralt a kutyam, lesz baja? Csak egy kis talcas kajat evett

Figyelt kérdés
De ettol nem lesz baja?
2018. nov. 9. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Fura dolog ez a gyomorcsavar. Olyan kutyát is ismertem , nem is egyet, amelyiknek szinte üres gyomornál történt meg a csavarodás. Nálam nj-k évekig a vacsora után simán rohangáltak a kerítés mentén, ha munka volt. Soha, semmi bajuk nem volt.

Sokat számít a tartószalagok feszessége, a kutya fajtája, életkora.

2018. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
Nem lesz nyugi... enyém pedig járkálás közben eszik ☺
2018. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod, hogy kezd felfúvódni és liheg, akkor irány az ügyelet.
2018. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyáim evés után már rögtön izegnek-mozognak. Nem lehet velük mit kezdeni, egyszerűen ilyenek.


Most minden okés vele? Nem viselkedik furán, se semmi? Egyébként ne aggódj. Ha normálisan viselkedik, akkor nincs semmi baj.

2018. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a rottweilernél nagyon nem ajánlják, sőt kifejezetten figyelmeztetnek hogy ne hagyjuk hogy ugráljon rögtön evés után. Gyomorcsavarodás könnyen bekövetkezik. Nézz utána a tüneteknek neten, most így hirtelen nem tudom pontosra.
2018. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek :)

Minden okes :)

Havanese fajtaju

2018. nov. 9. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Főleg nagytestű kutyáknál alakul ki!

Havanese meg a gyomorcsavar egy tálcás kajától....

2018. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
... mondjuk gondolhattuk volna hogy nem óriás testű kutyája van akinek tele a gyomra egy kis tálcás kajával :))))))
2018. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolso nagyon jó a válaszod :)

Mert sggódtam :)

2018. nov. 9. 23:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Felesleges fölöslegesen aggódni, ha utána is lehet olvasni a (vélt) problémáknak! :))
2018. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!