Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk ha a kutyán...

Mit tegyünk ha a kutyán nagyon mohó?

Figyelt kérdés
A kutyánk nagyon mohó és még nagy darab csontokat is szinte egészben nyeli le!
2010. jún. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom, h pl. tápnál vagy ha ételt adsz neki(nem csontot), akkor a tálka közepébe rakj vmit..kő, pohár..bármi, és akkor nem fog habzsolni, mert a kaja körbe-körbe fog menni és csak lassan tudja majd megenni.

ha beválna, de miért ne válna, vannak kifejezetten ilyen kutyatálak, aminek a közepe "ki van dudorodva".

az én kutyusomnál is bevált

2010. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tanítsd meg, hogy egyen...ül! nyújtod a kaját, ha megy rá, elveszed a tányért...a jutifalatra mi az ül! és a szépen! parancsokat használjuk, ha mohón nyúl a jutifalatért, akkor szépen! és addig nem kapja meg, míg lassan nem nyúl érte...már egész ügyes, de sose lesz tökéletes, kóbor eb volt, azt hiszi, hogy ha nem eszi meg rögtön, elveszi valaki előle :)
2010. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cseréljünk :D Az enyém olyan válogatós és rosszétvágyú, hogy még ha eszik is, akkor is olyan lassan és kedvetlenül, hogy a macska is gyorsabban eszik nála :) pedig még csak 1 éves..


Komolyra fordítva a szót: az a tál, aminek a közepén egy kiálló rész van, sokat segíthet. [link]

ezt nézd meg, itt akár meg is rendelheted. Én tőlük szoktam rendelni a kutyatápot is meg egyebeket, és nagyon meghbízható, korrekt.

2010. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:

Az én kutyáimnak ez a tál mit sem érne. Tuti kiborítanák, aztán a földről ennék meg. :))

Van, aki úgy eszi, hogy beleteszi az orrát a tál egyik felébe és módszeresen halad a másik oldal felé. A tányér egyik fele már üres, a másik még tele van. És mindezt úgy, hogy a tápszemek nem gurulnak le. Néha csodálom, milyen ügyes.

Úgy szoktam csinálni, hogy aki nagyon mohó, annak öntök a tápjára egy pohár vizet. Akkor nem tudja olyan gyorsan habzsolni.

2010. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd kipróbálom azt a tálat!
2010. jún. 30. 08:14
 6/8 Xenon25 válasza:
Ha jól tudom lehet kapni ilyen speciális edényt ami "mohoság gátló" ilyen csúcs jön ki a közepéből! sok sikert!
2010. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj:A kutyusnak semmiképen se adj neki csokit mert olyan anyag van benne ami a kutyáknak MÉRGEZŐ! Adj neki annyi kaját amennyit a mohóság előtt adtál mert a sok kaja rövidíti az elettartalmát!:( Ez azért van így mert a sok kaja mind a szívére megy!!!!!! Szóval adj nekki rendesen kaját de kutya nasi, falatkát a konyhából, az ebédből vagy ilyesmit ne sdjál neki!!!

2010. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hogy kerül ide a csoki????


Amúgy köszi!


Ja! És nasit amúgy sem kap!

2010. aug. 25. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!