Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyánknak?

Mi lehet a baja a kutyánknak?

Figyelt kérdés
Nem eszik, nem tud nagy WC-zni és szomorú. Ezek a kutyánknak Buksinak a tünetei. Nagyon aggódunk miatta és félünk hogy valami baj lesz. Léci mondjatok pár dolgot hogy mi lehet a baja és mivel lehetne meggyógyítani?
2010. jún. 25. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3 napja nem ürített a kutya? Ebből nagyon nagy bajok lehetnek! A bélsár pangás súlyos fertőzést, bélelzáródást okoz!

A kutyára pedig vigyázzatok, tanítsd meg neki az étel megtagadást, érdemes lenne elzárni is, ha nem tud rá senki felügyelni. A mérgezés vagy ez irányú fenyegetés nem játék...

2010. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Akiteki ***** válasza:

Milyen fura valami??

Lehet, hogy beöntés kéne, ha nagyon beszorult.

Múltkor az egyik kutyámmal sétáltunk és látom, hogy guggol. Nyúlok a zacskóval, hogy összeszedjem, de nincs a földön semmi. Aztán megint guggol és ugyanaz. Elkaptam, felemelem a farkát... hát egy fél konyharuha lóg ki a fenekéből. Máig nem tudom hová lett a másik fele.

2010. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Meggyógyult a kutyánk:D:D:D Teljesen helyrejött, WCzni is tud és megint vidám pedig orvost se hívtunk:D Az egyik válaszoló rátapintott a lényegre: tényleg azért nem hívtunk mert nem volt pénz:S De végre meggyógyult és teljesen egészséges:D Ha azt kérditek hogyan csináltuk: kamillateát adtunk neki, friss tejet meg volt még valami de annak nem tudom a nevét. Sokszor, rengetegszer próbálkozott a WCzéssel és a végén sikerült neki:D Utána már szaladgált rohangált mint régen:D Szeretném megköszönni mindenkinek a válaszát, sokat segítettetek nekünk:) Köszi mégegyszer mindenkinek!!!!
2010. jún. 30. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!