Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp lenne a legideálisa...

Milyen táp lenne a legideálisabb egy 8 éves vizslának?

Figyelt kérdés
Most elsősorban a Fressnapfban kaphatók a gondolok max 800Ft/kg áron (Balck Friday miatt gondoltam ha lesz akciókban valami jó akkor veszek neki) de az is tökéletes ha Petissimo-n vagy zooplus-ok meg tudjuk venni. Jelenleg Brit Premium by Nature Sport-ot kap (mert ennek volt a legmagasabb a hústartalma 50%)
2018. nov. 18. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben az árkategóriában nem igen tudok jobbat, mint a Brit. Ha nincs baj vele, miért szeretnél váltani?

Mondjuk a fressiben a Real nature wilderness tápokat ajánlanám, aminek van senior változata, kb 17ezer/12kg. Happy dog tuti van fressiben, meg select gold, bár szerintem nem jobbak a brit premiumnal.

Petissimo: Josera balance, aminek 12ezer/15 kilója, hasonló árkategória a Profine pulykás.

Amúgy a szokásos Orijen, Acana, Eukanuba stb mellett most jött be (lehet csak számomra) új táp, az eden holistic, ennek van félig nedves (puhább) száraza, amit a mamám nagytestű vizsi keveréke imád és könnyen meg tudja emészteni, de drága.

2018. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapfban ilyen áron nem fogsz jó tápot kapni, szerintem. Ami hasonló árkategória mint a Brit, az a Josera. Mi is ezzel etetünk évek óta.
2018. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. nov. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!