Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni kis...

Hogyan tudnám leszoktatni kis (szoba) kutyámat a kaki evésről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

fujj

hát szedd fel előle :D

am milyen fajta?

uj még?

2010. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.szórj borsot a kakira.,ha mégsem jön be: 2. Amikor meglátod hogy a kutyád kakit eszik,rákiabálsz,abban a pillanatban,amikor eszi,hogy tudja az rossz,majd ráhúzol a kezedre egy zacskót,arra kinyomsz jó sok fogkrémet,mentolosat,majd szépen elkened a kutyád szájában.Ez nem állatkínzás!!!Nem jó,ha csak egy csepp fogkrémet kensz bele,mert a kutya annyit érez,hogy az kicsit kellemetlen,és legközelebb újra megpróbálja.jó sok fogkrémet kell teljesen szétkenni a szájában,így garantáltan nem fog újra próbálkozni,lehet hogy megpróbálja még egyszer,akkor ezt megismétled,és többet eszébe sem fog jutni kakit enni.
2010. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csivava, igen új(kb. egy hete hoztuk el)

amikor látom hogy kakilt felszedem.


De mikor alszom..... Hát úgy elég nehéz mit ne mondjak.

Úgy vettem észre hogy először megéreztem a büdi száját,

utána mikor lefeküdtem meghallottam hogy csörömpöl az újságpapíron (tehát megy WC-zni)és hallottam,hogy vmit nyalogat,

gyorsan felpattantam és akkor:

LEBUKOTT!

2010. jún. 26. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsi kutyák általában az anyjuktól tanulják meg a kaki evést, ami az alom elhagyása után is megmaradhat.

Ha észre veszed, tetten éred, dörgedelmes szidás.

Adj neki egy falat ananászt, mert borzalmas szaga és íze lesz tőle a kakijának. Állítólag nagyon hatásos.

A legtöbb kölyök magától abbahagyja, de nem szabad szó nélkül hagyni.

2010. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
enyém is ette kiskorában. ha észreveszed, mondd h fúj, nem szabad, de ne bántsd érte. kinövi, nem kell aggódnod..sem beszórnod semmivel, semmi baja nem lesz tőle.
2010. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a saját kakiját eszi meg, az azt jelenti, hogy nem jó az emésztése, és maradt a kakiban emésztetlen táplálék, amit újra meg akar enni.


Én is a fogkrémes dologról hallottam (Korom Gábor), és én is így szoktattam le a kutyámat a kakievésről, csak ő nem a sajátját, hanem más kutyák, macskák kakiját ette meg.


Az igaz, hogy baja nem lesz tőle, csak elég gusztustalan. :S

2010. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

elsősorban az a legfontosabb h minél hamarabb felszedd,de én láttam egyik spektrumos műsorba

h úgy tanitották a kutyát h elöször betanitottak neki egy parancsot, jutalom falat stb. megtanulta majd megjelölték a kakit v észrevehetővel és ha látták h arra megy a kutya akk mondták a ""parancsot"" és elkellett h kerülje idővel.Igaz ezek már felnőtt kutyák voltak,udvaron és mopszok..sok sikert

:)

2010. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!