Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyereket hogyan kell...

2,5 éves gyereket hogyan kell leszoktatni az ejszakai bepisilesrol? 2eves kora ota mar szoba tiszta nappal, csak az ejszakaval van gondunk.

Figyelt kérdés
felszokom kelteni ejjel es kiviszem pisilni, de neha hamarabb sikerul neki bepisilni.
2011. jan. 22. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez egy hormonális érési folyamat része. Tök felesleges keltegetni. Akkor kell levenni a pelust amikor már több éjszaka is száraz a pelus. Nálunk egyébként úgy volt, hogy 26 hónaposan lett szobatiszta nappalra, és 3 éves korában közölte egy este hogy nem kell pelus, azóta 2x volt baleset. Most 3.5 éves.
2011. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NAgyon nagyon rossz megoldás, csak ártasz vele. Ha a szervezete kész, megérett rá, akkor nem fog bepisilni. Az éjszakai bepisilés még 6 évesen sem kóros!!!
2011. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Készítsd oda bilit éjszaka az ágya mellé. Mielőtt elalszik pisiltesd meg és egyszer éjszaka is, akkor nem lesz gond. Biztosan túl mélyen alszik ahhoz, hogy felébredjen. Eleinte én is biliztettem éjszaka és fel sem ébredt rá, csak pisilt és kész. Szerintem nincs szükség a pelusra csak kicsit oda kell figyelni.
2011. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel, várd ki, amíg "szárazak lesznek az éjszakák".
2011. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a pelust mar nem engedi maga ala tenni :(((

kenytelek vagyok kelteni, vagy maskepp megtudnam oldani?

pisilunk kozvetlen lefekves elott es este mar nemadok neki inni.

2011. jan. 23. 13:01
 6/6 anonim válasza:
KIstesóm 7 éves még mindig bepisil mi a baja?
2011. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!