Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya érzi jól magát...

Melyik kutya érzi jól magát az udvaron is, és bent a lakásban is?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Melyik kutya az amit bent is lehet, meg kint is lehet tartani de nem lesz baja.Mert még családi házban élünk , de ha eladódik a ház, akkor panelba költözünk , és oda is vinném persze magammal a kutyust , de melyik fajtát válasszam , hogy jó legyen az udvaron is , meg panelban is( de persze ha van időm akkor le vinném sétálni minden nap)
2010. jún. 26. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom de az biztos hogy ezeket tudom hogy ne:

-Kb az összes nagy testű kutya

-Meg a terrierek


na ezeket ne

2010. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért?(az első válasz írójának!)például a Westie is terrier még is akik alattunk laknak (panelban) van 1 Westiük és nincs vele semmi gond!
2010. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Westie,spánielek
2010. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
n1. vagyok : Nekem is westiem van meg van nevelve, de ha csakl nem alszik nem marad nyugton a házban és kaparja az ajtót meg nyüszít hogy ki akar menni. (3 éves és fiú)
2010. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*első vagyok
2010. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
westiet NEEEE spánielek nyugisak , azt élehet
2010. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kutya ott érzi jól magát, ahol a gazdival lehet. Nevelés kérdése minden, nincs egyérteműen "udvari" vagy "panelkutya." Inkább kistestű kutyában gondolkozz.
2010. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :D

Szerintetek a tacskó megfelelne?mert én leginkább a menhelyről szeretnék hozni :)

2010. jún. 26. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Tacskó az jó, de meleg ház kell neki kintre.

De van valami zavaró abban amit írtál: "de persze ha van időm akkor le vinném sétálni minden nap"

Ha van időd? És ha nincs akkor nem viszed sétálni?

Legyen az kerti vagy szoba kutya, napi séta kötelező!

2010. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem spánieleim vannak. Őket nem ajánlom csak házba. Szakad az eső most is, mégis kifelé kérezkednek. Ilyen időben is kint bohóckodnak. Ők jobban szeretnek kint lenni.
2010. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!