Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. a KUTYAPELENKA...

S. O. S. a KUTYAPELENKA tényleg hatásos, van valami illatanyaga ami odavonzza a kutyust?

Figyelt kérdés

Szivesen kiszoktstnám akert be a szobakutya csivavámat,de van egy pár böki mivel emeletes házban lakunk ott a:

-lépcső

-és kint van a komondorom a kertbe(és az a gyanúm, hogy egyfolytában meg akarja enni)


Úgy hogy az én kutyám azt hiszem inkább "kerttiszta" lesz,de ha már ezt kell csinálnom akkor legalább szeretném ha egy helyre piszkítana.


2010. jún. 26. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem, de lehet egy bizonyos helyre szoktatni őket újságpapírral, amin azt hiszem, az ürülékük és a vizeletük szaga van rajta. Egyre közelebb kell vinni ahhoz a ponthoz a papírt, ahova akarod szoktatni, és a végén már újság sem kell. De én a pelenkát nem ajánlom, az a kutyának is nagyon rossz. Inkább egy almot kellene tenni.
2010. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk volt kutyapelusunk, de semmit nem használt, sosem használta a kutyám.

Pedig úgy olvastam, hogy amikor egyszer rossz helyre pisil, akkor rögtön át kell tenni a pelusra és utána a pelenkával kicsit feltörölni a pisit, így érzi a szagot, hogy oda kell menni legközelebb. Hát én hiába törölgettem, nem pisilt oda, mindig ahol épp érte.

Én a fressnapfban vettem, ott még volt mellette valami speciális illóolaj szerű dolog, amit rá kell csöpögtetni és az odavonzza a kutyát.

Megmondom őszintén, ezt már nem próbáltam, mert az én kuttyom kerti kutya lett, szóval csak addíg szerettem volna egy helyre szoktatni amíg bent lakik, de nem jött össze, naponta vagy 20-szor takarítottam utána :D

2010. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutyapelenka valakinél beválik, valakinél nem, kutyától függ.

Ne szoktasd rá a házba kakilásra, egy életen át keresztül őrizni, vigyázni rá, hogy nehogy összetalálkozzon a másik kutyával, no meg a takarítás...

Rakjátok pórázra a két kutyát, ismertessétek össze őket. Baromira nem fair a nagy kutyával szemben, hogy állandóan más kutya szaga van rajtad, pontosan tudja, hogy egy másik kutya van a házban, de sosem láthatja, sosem ismerheti meg. Ez persze, hogy bizalmatlanságot, agressziót eredményez.

A csivi is kutya, ugyanazokat a jelzéseket, kommunikációt használja, amit a komondor. A méret különbség nem számít. Akár még játszó pajtások is lehetnek.

2010. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Csivava vs. Komondor

HAJRÁ!..

2010. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!