Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ilyen kutyát venni?...

Hol lehet ilyen kutyát venni? Kíméljenek a negatív emberek.

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Designer pitbull


Nézz utána, vannak ezzel foglalkozó fb oldalak. Az USAban van ennek nagy divatja. "Potom" 4000 dollár.


Nyilván arra lehet számítani hogy az eredeti fajtajelleget nem hordozza, karaktere leginkább egy gyenge amstaffhoz hasonlítható. A pitbulltól nagyban elmarad.

2018. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Full fekete pitet? Tenyėsztőtől. Abda tk val. Az ilyenolyan hirdetett kutyák azok rendszerint csak bull típusúak, nincs tk,se szűrės se semmi. Ok ott is lehetnek full feketek...
2018. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ADBA pit. Még a pitbulltól is távol áll. Méretre 2-2,5 szerese és az egyedüli tenyészcél hogy küllemre drágán eladható legyen
2018. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azért megvan, hogy ez a kutya rommá van fotosoppolva, ugye?
2018. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyira tetszik olyan tiszteletre melto a kinezete. Olyan mint egy feketepárduc.
2018. nov. 23. 15:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom igen. De anélkül is nagyon szép szerintem csak szép képet próbaltam betenni róla.
2018. nov. 23. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Negatív ember vagyok, nem kíméllek meg.
2018. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!