Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok....

20 hetes kismama vagyok. Valaki ertelmes valaszt? A negativ ocsarolo kommentelok kimeljenek.

Figyelt kérdés
Van egy 4 eves keverek kutyam...sajnos megtamadtak es megharaptak a seb olyannyira mely h egy ugynevezett anaerob fertozest kapott pontosan en sem tudom mi. tobb fajtaja van. De valami hus evo bakterium.az allatorvos azt mondta h ez nem terjed. Ez nem olyan mint a pestis vagy akarmi h erintessel terjedne termeszetesen mindennap vinni kell sebtisztitasra fertotlenitesre es antibiotikumot is kap.a seb be van kotve.en mellette vagyok egesznap simizem leulok melle kozel vagyok hozza h tamogassam.nagyon szeretem.azert megis csak felek. Az internet nem ir semmi konkretat h ez erintessel terjedne de megis felek annak ellenere.h az orvos is megnyugtatott. Jovoheten megyek nogyogyaszhoz meg az o velemenyet is kikerem. De addig is valaki hallott mar errol? Koszonom
2016. máj. 21. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is akkor lett beteg, amikor terhes voltam. Szólt az orvos, hogy olyan gyógyszert kap, ami ürül a szervezetéből és káros lehet a magzatra. Elvittem Anyukámhoz, 2 hétre. Úgyhogy engem figyelmeztetett az orvos, tuti, hogy igazat mondott neked is, és nincs veszélyben a baba.
2016. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni melyik fajtája.Embereknél is van ilyen.Például tályogos sebeknél.Ezek túlnyomó többségben Streptococcus törzs okozza.Állatoknál nem okoz semmilyen gondot,de emberre annál veszélyesebb,minél gyengébb az immundrendszere.Bőrön keresztül nem fertőz,de nyílt seben keresztül bejuthat a szervezetbe.
2016. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj. Anaerob baktériumokból több ezer van bennünk is és minden élőlényben; bőrön, nyálkahártyán, székletben... Ha betartod az alapvető higiéniás szabályokat, gyakran mosol kezet, a seb rendszeresen van tisztítva és átkötve, Te nem túrkálsz a sebben, akkor kevés esély van arra, hogy elkapj bármit. Kinti, vagy benti kutyus?

Jobbulást Neki, Neked pedig szép babavárást!

2016. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Termeszetesen nem erek a sebhez.nem is fernek hozza mivel le van kotve a sebe.kinti kutyus van egy telkunk de most be hozta a parom magunkhoz panelba.en most amyosomeknal vagyok.mert lakas felujitas van es a parom van a kutyussal a masik lakasban,en napkozben vagyok vele mikor a parom dolgozik,nem szeretnem egyedul hagyni tudom h szamit rank es szuksege van rank es szeretnem h o is erezze h kuzdjon h minden rendben legyen...az orvos sem mondd meg biztosat
2016. máj. 21. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Az állatorvos biztos mondta vna ha veszélyes rád, vagy a terhességre. Ápold, moss kezet, fertőtlenítsd magad és majd a dokid megnyugtat jövő héten. Esetleg addig kérdezd meg az állatorvost mi is at pontosan...
2016. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sajnos a kutyam nem elte tul 4 evet ekt velunk elotte lett volna meg minden.opyan jo kedvu volt mindig annyira szeretett mindenkit es most elveszitettem. A veksokig kuzdott. Egesznap csak sirni tudok . es arra gondolok h ugy simogatnam atolelnem szeretgetnem....
2016. máj. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!