Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terrier tartása. Megfelelő ez így?

Figyelt kérdés

Még nem volt ilyen kutyám ezért kérdezem.


Nagyobb gyerekeim és egy orosz fekete terrierem van.

Kinti benti tartás, napi 2 alkalommal 1 óra séta, hétvégén túra. Sok játék, tanítás. Plusz az orosz fekete jó társasága lenne.


Nem egy guruló kanapékutyát szeretnék.


A the warriors of the lanka kennel nagyon szimpatikus. Tudnátok a kennelről véleményt adni?


2018. nov. 24. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
hülyeségeket írsz
2018. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
mert ölebnek és labradorszerűnek állítasz be egy egyáltalán nem könnyű kutyát.
2018. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

Mivel öleb.

Igen, terrier, makacs és akaratos. Nem mondtam egy szóval sem, hogy könnyű kutyák, de úgy gondolom, hogy aki egy orosz fekete terriert tud kezelni, annak egy 30 kilós kutya nem okoz gondot. ;)

A mai staffikban igen kevés ösztön van, abba az irányba fejlődik amerre a gazda akarja. Ha patkányozni tanítod, azt csinálja. Ha a cigányok kutyáival akarod harcoltatni, abban lesz jó. Ha egy fotelben szuszogó plüssöt akarsz, azzá válik.

Nem kell rossz hírét kelteni, csak mert a te szívednek kellemes a tudat, hogy egy véresszájú ölőgépet tartasz a kezedben.

2018. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

Ne beszélj már hülyeségeket. Egy kemény munkakutya hogy lenne öleb? Vagy fajtajellegű keveréked van, vagy rossz helyről vettél puhány kutyát.


Mintha cane corsoról mondanád hogy öleb

2018. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.


Rajtad kívül senki nem emlegetett gyilkos ölőgépet, csak az igazságot írták (amit eddig is tudtam). Ez olyan baromság mint a dajkakutyás sztori. Nem játék kutya és nem öleb. Ne téveszd össze az uszkárral. egyszerre harcikutya és öleb nem is lehetne.

2018. nov. 25. 16:41
 16/21 anonim ***** válasza:
46%

Harcikutya... Meg a pibbú.

Tipikus.

Az ilyeneken mindig jókat nevetek. :D Fszhosszabbítónak jó lesz.

2018. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

akkor olvasd vissza a saját kommentedet. Mert te ezt írtad. De inkább nem veszekszem veled. Számodra nem létezik kutya, csak bébiszitter. Aztán ha valami mégsem úgy sikerül és kiderül hogy mégsem akkora bébiszitter meg öleb akkor nézel.


Szerintem húzz el ha nem értesz hozzá

2018. nov. 25. 17:30
 18/21 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, én a helyedben egyáltalán nem adnék DoomSynx válaszaira. Egy ideje itt vagyok ezen a fórumon, és mint hogy általában benne van a top5 ben, ha meglátom a nevét megmarad.


Félreértés ne essék, nem kémkedem utána, nem is érdekel, csak megmaradnak a hülyeségei és szimplán elítélem.


Válaszaiból sokszor kiderül hogy ő amstaffot (fajtajellegű keveréket) labrador pótléknak tart, sport-ellenes és fogalma sincs a saját kutyájának fajtájának történetéről. Nem tudja megkülönböztetni az amstaffot a pittől (ezért sem értem miért pont ő dobálózik a "pitbúú"lal teljesen alaptalanul. itt van az a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9574502-ez-a..

Mint látod a mostani kérdésnél s alaptalanul vitázik, légből kapott információkkal dobálózik és mindenkit betámad akit tud.


Továbbá már az aggasztó hogy a saját kutyájával nincs tisztában, illetve téveszméket közvetít.


Szard le. ő is csak a bébiszitterkutya rajongói tábor lelkes vezére. Tipikus túlzó kanapéállatvédő

2018. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Most már értem :)
2018. nov. 25. 18:40
 20/21 anonim ***** válasza:
95%

Megfelelő, ha:

- nagyon nagy hangsúlyt fektetsz a staff korai szocializációjára

- az OFT-d is jól szocializált, kutyákkal különösen

- nem egyivarúak, vagy legalább egyik (de inkább mindkettő) ivartalanítva van/lesz


A kennel maga nekem nem szimpatikus, bár nem ismerem őket, csak a fb oldaluk alapján.

2018. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!