Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim ínyén daganatok vannak?

Yorkim ínyén daganatok vannak?

Figyelt kérdés

Eléggé fogproblémás a kiskutyám, sokszor volt már fogkőleszedésen, húzták a fogait is. 9 éves most.

Két hete észrevettem, hogy sokszor nyalogat, a nyelve kilóg. Ahogy felhúztam a szájánál, láttam, hogy az ínye egyik oldalán két darab elég nagy “daganat” van. Másnap már vittem is az orvoshoz. Nagyon meg voltam ijedve, hogy valami daganata van, az orvos viszont NAGYON nyugodtan mondta, hogy valószínüleg a fogkő miatt van gyulladás, azért alakult kinez a két burjánzás, ő nem gondolna daganatra, adott is időpontot a fogkő leszedésére. Találkozott már ilyennel valaki? Van tapasztalatotok ilyen gyulladással kapcsolatban? Nagyon meg vagyok ijedve



2018. nov. 25. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiszel egyik orvosnak menj vele másikhoz. Ha ő is azt mondja nem a te általad elképzelt daganatok, akkor jobb lesz ha megnyugszol.
2018. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En mennek masik orvoshoz. Szovettan nelkul semmit nem lehet egyertelmuen kijelenteni.
2018. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!