Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a tápról?

Mi a véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos munka nelkuli lettem, meg szűnt a cég ahol dolgoztam.

Most nem engedhetek meg draga tapot. A kutyam csirke allergias. Adhatom neki ideiglenesen ezt a tapot??


2018. nov. 25. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van benne gabona ami nem valami jó.

Esetleg Josera táp? Jó áron van és a minőség se rossz

2018. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probaltuk regebben, azt nem szerette. :(
2018. nov. 25. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem tökéletes, nem állatkínzás, ha nem a top tápot adod.


Ha majd jobban megy a szekér próbáld meg a Dado tápot. Nagyon jó minőségi, jó vélemények vannak róla és allergiás kutyáknak is adható

2018. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben az árban nem vészes! Néz meg még esetleg a Calibra és Arion tápokat.


A DaDo-nál nem találsz 1000Ft/kg alatt tápot. Bár beltartalmat tekintve 800-900Ft/kg-nál többet nem ér, legalábbis az általános.A csirke mentes, amiben van kukorica, az 1200Ft/kg ami pedig teljesen jó, és kukorica mentes 1700-1800Ft/kg.

2018. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy mennyire pocsék (fő összetevő: gabona), elég drága. Más szóval, az ár-érték arány nem megfelelő.
2018. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

500Ft/kg árban nem nagyon van olyan táp melyben ne lenne gabona. Ha pedig első helyen húsliszt szerepel, akkor ott meg az összetevők leírásában trükköznek. pl.: második hely kukorica, harmadik hely búza, az egyik 20, a másik 19%... máris van 39% gabona benne, ebből 20% kukorica mely teljes mértékben ballasztanyag.


Egy Fitmin Fitmin Dog For Life összetétele, ami tapasztalatok alapján nem rossz táp így néz ki:

Bárány- és csirkehús (friss bárányhús (15%), szárított bárányhús (5%), szárított csirkehús (19,5%), hidrolizált báránymáj (3%), teljes kiőrlésű rizs (25%), tört rizs (25%), szárnyaszsír, szárított répaszelet, nyomott almatörköly, lazacolaj , sörélesztő , mono-nátrium-foszfát, cikóriagyökér (0,01%), yucca (0,005%).

akárhogy is szépítem 50% rizs van benne, attól még mert szétszedte két felé, a két féle feldolgozású rizst. Hogy miért? Mert amúgy nem túl jó hogy elől gabona lenne. ez a táp amúgy 600Ft/kg


Lehet keresgélni de 500Ft/kg árban már szinte kikerülhetetlen a kukorica, vagy egyéb búzafélék.

800-1000 Ft között már van kukorica mentes 30-35% közötti szárított húst vagy húslisztet tartalmazó tápok.

2018. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!