Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erröl a táprol...

Vélemények erröl a táprol SEASONIC SS-400ET 400W?

Figyelt kérdés

mindet jót és roszat!megbizható?elég védelmet nyujt a gépemnek? és és esetleg ez az UPS jól párositható lenne hozzá?APC

Back-UPS BE550G-GR



2013. jan. 2. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Minőségi táp.

Ajánlott.

2013. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és a ups az menne hozzá?mert valahol még régebben azt olvastam hogy van olyan táp - szünetmentes amik nemnagyon jönek jól ki együtt :S
2013. jan. 2. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Abban nincs logika,hogy mért ne menjenek együtt?

Esetleg a gépgyilkos táp kategória,mivel nem a hálózatból venné fel a feszültséget,hanem a szünetmentesből.

2013. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

" még régebben azt olvastam hogy van olyan táp - szünetmentes amik nemnagyon jönek jól ki együtt :S"

Ezt főként aktív PFC-s delta tápok és kvázi-szinuszos szünetmenteséknél lehetett olvasni, meg elszórva pár FSP-nél.

2013. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ez a tipusú táp aktiv ugye aktiv PFC-s nem?iletve az a szünetementes szinuszos nem??
2013. jan. 3. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Aktív PFC-s. Hogy a szünetmentes milyen tudja a fene, utána kell nézni, de Seasonicnál ilyen problémáról ami deltánál volt még nem hallottam.
2013. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 L J válasza:
Ez egy jó tápegység. 80% fölötti hatásfokkal. Nekem is volt ilyen. Mellesleg rengetegen el vannak tévedve tápegység kérdésben. Egy minőségi 400 wattos táp(mint például a kérdésben szereplő) bőven elég egy a mai átlag felhasználó számára akár játékra akár bármi másra. Nem kell az 500-600 wattos táp csak azoknak akik 2-3 videokártyát használnak egyszerre.
2013. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!