Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatápos zsákot vissza kéne...

Kutyatápos zsákot vissza kéne zárni mindig?

Figyelt kérdés
Ha volt visszazárhatós kutyatápom azt visszazártam,de amit nem lehet,azt is valahogy vissza kéne,hogy ne érje levegő? Valahol olvastam,illetve száraz,hűvös zárt helyen kell tárolni.
2018. nov. 26. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nedves lesz, akkor elkezd rohadni, megszivja magát..
2018. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hovarju ***** válasza:

Igen, nem ártana. Ha nyitva marad megszívja magát nedvességgel és hamar tönkremegy.


Én a nagy kiszerelésű táp mellé kaptam ingyen táptartó vödröt. Az egész jól bevált.

2018. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy táptartó vödör, vagy lehet kapni nagy méretű csipeszeket. Én is ott láttam ezt a megoldást, ahol veszem a tápot. Én a csipeszt használom. 3 darabot rárakok, és rendesen tartja levegő nélkül a zacskót. Ha csipesznél maradsz arra figyelj, hogy vannak laza csipeszek, fontos, hogy erőset vegyél. 20 centis csipeszekről beszélek.
2018. nov. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írószer boltban lehet kapni nagy méretű irat csiptetőket, abból veszel 2 darabot és tökéletesen le lehet vele zárni a zsákot.


Ilyet:

[link]

2019. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!