Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel 11kor csepegtettem a...

Reggel 11kor csepegtettem a kutyamra bolha ellen, most talaltam benne elot, akkor nem hasznal?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
11 óra óta lófüttynem történt. Ez nem úgy működik, hogy 5 percen belül kinírja a bolhákat.
2018. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, csak azt mondta a doktorno, hogy 10 ora mulva kb meghal az osszes.. jo tudom h van meg 2 ora, csak izgulok sose volt meg bolhas a kutya :(

Tudom a lakast is alaposan fertotleniteni kell

2018. nov. 30. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bolha a kutyara csak etkezni jar, a kornyezetben lakik, tehat a kutyan lehet hat a bolhairto, de osszeszedi ha befekszik a helyere. Bolhairtast kene csinalnotok. Nem hiszem hogy a csepp eleg, de adja a jo Isten, hogy ugy legyen..
2018. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A helyet azt mar kimostuk, holnap fertotlenitjuk a lakast, kimosunk mindent.
2018. nov. 30. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 órásat használtam, még a 23. órában is vakarózott, aztán 24 óra elteltével meg mintha elvágták volna, hatott a bolhairtó.
2018. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az enyem nem is vakarozott :(

Tegnap furdettem meg akkor vettem eszre

Abban remenykedem h nem regota bolhas..

Naponta 2x vakarozott max, nem kapott oda stb...

Semmi jele nem volt :(

Bundaja meg sotet

Most miota racsopogtettem kb fel 6 ota futkarozik osszevissza neha hempereg es nem akat jatszani :(

2018. nov. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!