Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak az én kutyám csinálja ezt?

Csak az én kutyám csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A kutyusom nagyon szeret enni. Kicsit meg is van hízva, de nem vészes szóval ez nem fontos. És minden órában vagy miután ettem odaszalad hozzám, szó szerint leteper :D és szagolja a számat, már olyan is volt hogy megnyalta. De ez nem is lenne nagy baj, csak ha jönnek vendégek, meg állatorvosnál is, mindenkinek megszagolja a száját :D csak az enyém csinálja ezt? amúgy nem zavar, mert jó kutya, meg 1-2 másodpercig szagolgatja, szóval nem az hogy nem hagy békén egy óráig, de akkor is ez olyan furi :D
2010. jún. 26. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen kutyud van?
2010. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
túletetett és elkényeztetett kutyája van...
2010. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző mondja. Aki szereti az állatát az a kis túlsúlyon sem mosolyog. Amúgy meg azt írod nem csak veled csinálja. És ehhez nagyon nincs jogod. Lehet hogy mást ez zavar, és ha nem is zavarja akkor is köteles vagy normális kutyát vinni más emberek közé, mert nagyon nem vicces amit csinál. Ha velem csinálná ezt a kutyád úgy szájon vágnám hogy csak nézne. És ne csodálkozz ha előbb utóbb más is beszól bántja a kutyád. Meg kéne nevelni és nem tömni mint a libát.

A válasz pedig: ja csak a te kutyád csinálja, az enyémek már pár hónaposan megtanulták hogy ne dugják a fejembe a szájuk amivel a p*ncijuk, s*ggük, péniszük, más kakit, pisit nyalnak, szagolnak. Jólneveltek. :)

2010. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kistermetű szobakutya. amúgy annyira nincs meghízva, én nem is vettem észre, az állatorvos mondta hogy vigyázzunk vele, mert könnyen hízhat. de mit csináljak hogy ezt ne csinálja? amúgy lehet kicsit túloztam, mert nem mindenkivel csinálja, csak akinek pl. az ölébe van, akihez közel van, mert ugye kicsi. de amúgy csakis délbe és este adok neki enni, pont amennyit kell, szóval az ne kavarjon be hogy túletetett, mert nem az, csak könnyen hízik.
2010. jún. 26. 23:35
 5/7 A kérdező kommentje:
meg lehetne kevésbé sértően válaszolni
2010. jún. 26. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég neki egyszer adni. Már felnőtt kutya. A nagytestű kutyáknak adnak kétszer. Nála még rosszabb ha kicsit is túlsúlyos, mert rövidek a lábai, hosszabb a gerince. Tuti nem tesz jót. Az már elég nagy baj ha az orvos veszi észre. Én azon aggódok hogy a kutyámnak érezni a gerincét, az orvos meg le se tojja, de ha már ő is érezné tuti baj lenne.
2010. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, akkor mostmár csak egyszer adok neki enni. köszi a segítséget
2010. jún. 27. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!