Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után a varratsze...

Ivartalanítás után a varratszedést hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Ivartalanítani fogom a kutyám és azért kérdezem, mert nagyon utálja az orvosokat és nem hiszem hogy nyugodtan végigülné még kiszedik a varratokat.Akkor mit csinálnak az orvosok?Sokan lefogják?Ezért szoktak plusz költséget felszámolni vagy benne van az ivartalanítás árában?
2010. jún. 27. 07:51
 1/6 anonim válasza:
Mi felszívódó varratot kaptunk, így nem kellett varratszedésre mennünk. Azt mondta a doki, h akkor menjünk vissza, ha másnap este még mindig kába, vagy ha vérezni kezd.
2010. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:

Hozzá tartozik a műtéthez, nem számolnak fel érte külön.

Ha annyira utálja az orvost, otthon is ki lehet szedni, ha nincs vele semmi gond.

Az én kutyámnak két hét után már olyan lazák voltak a cérnák, hogy mondta az orvos, hogy nyugodtan otthon is kiszedhettem volna.

2010. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, h én fogtam a kutyát, felemeltem a mellső lábait úgyh a hátával felém volt, így szabad maradt a hasa. Egyáltalán nem fájt neki szerintem, nyugodtan tűrte, meg már pár varrat el is pattant az utsó napokon.
2010. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam :)
2010. jún. 27. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg ne nyugtalankodj, majd az állatorvos megoldja.

Az én kutyám iszonyúan izgága volt. A férjem és az asszisztens fogták az asztalon, teljes erővel (30 kilós az eb), de majd leugrott. Percek kellettek, mire feladta, és az állatorvos hozzá tudott nyúlni. De kivárta. Ha nem sikerült volna, akkor elaltatták volna, bár ezt nem szeretik, mert nem tesz jót az állatnak, állítólag.

2010. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A felszívódó varratokat nem igazán szeretik az állatorvosok sem, de a sima varratokat is pikk-pakk 2 perc alatt kiszedik, nyugi.
2010. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!