Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám 7 hetes Bolognes...

Hogyan tudnám 7 hetes Bolognese szuka kiskutyámat rászoktatni a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés

Csöppet elvagyok keseredve, mert eddig még minden kaki bent volt és egy pisi sikerült csak kint. olyan hamar elvégzi a dolgát,hogy időm sincs felkapni. Vagy mit javasoltok. Mit tegyek?

tegnap hoztuk el...

13/L

Kérlek ne szidjatok le!


2010. jún. 27. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a sokadik ilyen kérdés, áruld már el,mogy mielőtt ezt az élőlényt odavettétek magatokhoz, nem olvastál utána hogy azon kívül, hogy cuki, milyen biológiai folyamatai vannak,vagy hogy milyen életkorban mit várhatsz tőle, de komoyan.

Egyáltalán mit keres 7 hetesen az a kutya nálad.

Na mind1.

1. használd a googlet és olvasd el , hogy mit mikor hogyan.

2. Annyira pici, hogy ő még nemhogy szabályozni nem tudja, de nem is gondolja hogy kellene.

3. tényleg nagyon kiszámíthatatlanok, de azért vannak jelei, hogy mire készül.pl. felcsapja a farkát, szaglászik legyél gyorsabb.

Nem tiszta , hogy a kinn a kertet jelenti?

ha igen:

egy kiskutyánál lehet sejteni, hogy mikor kakil, pl ebéd, vagy vacsora után vidd ki, és várj, ne 10 percet, hanem annyit amennyit kell. Várd ki , hogy kakkantson.aztán dícsérd meg.

Meghatározott időközönként vidd ki játszani, futkároizzatok, a mozgás indukálja a székletet.

De annyira pici még, hogy így is időbe telik míg szabályozni tudja(és akarja).

2010. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Kissé rosszul esett ez a modor. :(

utána olvastam mindennek.. és nem azért vettem meg,hogy miylen cuki. Képzeld el,hogy már 3 éve vártam egy ilyen kutyusra Egyik kutya kiállításról jártam a másikra,hogy megismerjem ezt a fajtát. Nem egy Bolognese talin voltam. Mostmár tudom mit csináltam rosszul és már a kaki és a pisi is az udvaron történt azóta!

Köszi a válaszod!

2010. jún. 27. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem azért de kérdezd meg anyádat hogy te csecsemő korodban tudtál-e mátr wc-be kakilni. Ennyi. A kutyád kisbaba, cirkuszi mutatványokat ne végezzen már most azonnal? Mennyi ideje van nálad? Pár napja? Az alatt sokkal egyszerűbb dolgokast sem tanul meg. Lehet fajtának utána néztél, de annak nem, hogyan kell nevelni. Ilyen korban még az anyjánál kéne lennie!
2010. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs a stílusért, sok sikert a kutyushoz.

A kutyanevelésnek csak egy titka van mind1 mit nevelsz de azt követkeetesen tedd.

És már most hatázozd meg, hogy mit szabad és mit nem.Amit nem szabad azt már most tiltsd.

2010. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!