Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vak kutyanak milyen jatekot...

Vak kutyanak milyen jatekot lehet venni?

Figyelt kérdés
2 kutya van egy haztartasban egyiknek most vettem sipolos ladbat de a masiknak is akarok viszont vak es nemtudom milyen jellegu jateknak lenne haszna
2018. dec. 7. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sípolós. És olyat vegyél, ami nem gurul el métereket, mert akkor nem lesz sikerélménye a keresgélés, hiszen nem látja, ha éppen bútor alá ment.
2018. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak illatosított gumilabdák is.
2018. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Illatosított labda szerintem is. Azt könnyebben meg tudja keresni ha messzebbre dobod neki
2018. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Esetleg olyan labda, amiben van egy csörgő, így hallja merre gurul. Vagy ha nem eldobós játékban gondolkodunk, akkor egy sima sípolós játéknak is biztos örül. Szerintem megtalálja szag alapján, főleg ha már sokat játszott vele. A miénk bár nem vak, de akárhová rejtem a plüssét, mindig megtalálja. :D
2018. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a kutyának az orra a legerősebb érzékszerve. Vegyél neki btran bármilyen labdát, meg fogja érezni a szagát.
2018. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!