Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karácsonyra ti mit vesztek a...

Karácsonyra ti mit vesztek a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kinek mit kap a kutyusa karácsonyra :)
2018. dec. 7. 13:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Imádja a sárgarépát szóval kap néhányat! :D Meg szoktunk néha sütni neki keksz szerű nasit, persze csupa olyan összetevőből, ami neki jót tesz.

Általában úgy csomagoljuk, hogy érezze a nasik illatát, és neki kell megkeresni, illetve kivenni a fa alól. :P

A játékokat nem becsüli annyira meg, mint az ételt, szóval főleg nasit kap.

2018. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

A szokásos jutifalatok valamelyikéből kap majd.

Külön karácsonyra semmit, ha valamire szüksége van, úgyis megkapja karácsony nélkül is.

2018. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Mi egy kis kabátkát. :) De azt már most megkapta, nehogy megfázzon, amikor kint van. Valószínűleg valami finomságot, vagy játékot. A plüssöket nagyon imádja, meg a fél pár zoknikat!:D
2018. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Idén;


Van egy bizonyos hely, ahol különböző kutyakekszeket, kutyabort, kutyasört, kutyacukorbotot árulnak. Nem írom le ide a nevét, mert nem akarom, hogy reklámnak tűnjön a kommentem.


Szóval ott összeállítottam egy kis csomagot a két blökimnek és kapnak kutyáknak való mézeskalácsot, két kutyáknak való cukorbotot, két kutyáknak való "nyalókát" , kutyáknak készített sört (nem alkoholos és direkt kutyáknak készült) és kutyáknak készült bort (nem alkoholos és direkt kutyáknak készült).


Nem kapnak ilyeneket mindig, plusz tudom, hogy nem létszükséglet ezen termékek egyike sem, de most egy kis luxusban részesülnek. (ezt azért írtam oda, mert tudom, hogy amint megnyomom a "küldés" gombot, ízekre leszek szedve pár felhasználó által :D)


Ez a minimum, amit megérdemelnek szerintem. Ők a világ legjobb kutyái és nagyon szeretem őket.


A család többi tagjától nem tudom mit kapnak. Én nem adtam ki senkinek sem azt az ukászt, hogy ajándékot vegyenek ; nem is utalgattam rá - mindenki saját magától szokott adni a 2 kutyának is; születésnapjukra, Mikulásra, Húsvétra, stb is. :D (de ha nem adnának se venném zokon)


Család többi tagjától általában játékot kapnak vagy valami rágcsát. De volt már, hogy világító nyakörvet vagy ruhácskát... Ez tényleg meglepi szokott lenni.


Ott tartunk amúgy, hogy az én születésnapomra is a kutyák kapnak ajándékot :D De kifejezetten örülök neki. :)

2018. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Alapvetően semmit. Mindig mindent megkap amikor kell.
2018. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Minden évben kap ilyenkor játékot és jutalomfalatot, idén emellett kap egy általunk készített kutyaágyat, ilyet szeretnénk:

[link]

2018. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Szárított nyúlfület
2018. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Biztos én is le leszek pontozva, de külön karácsonyra még soha életemben nem vettünk ajándékot neki. Ott a két lányunk, jobban örül a "kicsominak", amikor bontogatják az ajándékot, meg a karácsonyfának, mint a megszokott jutalomfalatoknak. Bohócot meg nem csinálok belőle, hogy beöltöztessem "Rénszarvasnak, Télapónak, Jézuskának". Jópofa egyébként, de én nem!
2018. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

4.! Előző vagyok. Nem bántásból, de te tényleg nem aprózod el! :)) Nyomtam is egy zöldet.

Ebből is látszik, hogy minden ember más. Mint írtam, mi nem szoktunk külön karácsonyra üzletbe menni ajándékot venni. De anno voltunk olyan hülék, hogy megvettük a szükséges dolgok mellé (amikor még kicsi volt) a gumicsirkét, labdákat, kekszet, de csak úúúgy. (Egyébként magyar vizsláról van szó, vadászkutya, de a gumicsirke nagyon nem érdekelte.) :D

2018. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

tavaly előtt adventi naptárat csináltam nekik, minden nap kaptak valami jutifalit. tavaly egyik egy jóféle labdát kapott a másik pedig egy sipolós plüssöt, amit szabadon szétszedhetett. :)


idén nem terveztem semmit, ilyen adventi naptár szerű valami van, minden nap kapnak egy fogtisztítós rágósizét, de most nem csináltam nekik naptárat, csak a zacsiból odaadom nekik reggelente. karira tényleg nem akartam semmit, de a webáruház, ahonnan rendelem a tápot, mindig ad ilyen hűségpontokat és csak most fedeztem fel, hogy ezekért ingyen választhatok ajándékot, úgyhogy óriás csontokat fognak kapni :)

2018. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!